2726
ببخشید ا منظورم به اسی جون نیست  ولی همین یک ماه پیش تو پست یه خانم به اسم ملکه زاپاتا رفتم را ...

اووو مای گاد

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

آخه همچی بچه بازی نیس؛ وقتی بجای یاد گرفتن اصول طمع میکنن بله همین هم میشه؛ نمیدونم چرا یه سریا فک میکنن بورس و ارز نیاز به دانش نداره؛ هجوم آوردن اوضاع همه رو هم بهم ریختن

اوناییم که خونه و ماشین و طلا بخاطر بورس فروختن حقشونه چون اصل اول سرمایه گذاری میگه پول مازاد ن اون چیزی که سقف بالا سرت و وسیله زیرپات هس رو بفروش

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بورس تمام شد همه ریختن توی صف ماشین،خب این دولت هم میدونه که چطوری پول مردمو ازشون بگیره. وقتی ...

خخخخخخ

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران
2728
آخه همچی بچه بازی نیس؛ وقتی بجای یاد گرفتن اصول طمع میکنن بله همین هم میشه؛ نمیدونم چرا یه سریا فک م ...

مثلا الان جنتی حاضر نیم برا سهام اولیه هم صد کنم و با ضرر بفروشم

باید صبر کرد

اشتباه این بود صبح تو سود خوب نفروختم

چه میدونستم همه منتظران روز ارز اولیه هستم که بیان سهماشون رو بفروشن

آقا
مثلا الان جنتی حاضر نیم برا سهام اولیه هم صد کنم و با ضرر بفروشم باید صبر کرد اشتباه این بود صبح ت ...

عزیزم وقتی که شاخص بیاد پایین همه فروشنده هستن حتی اگه عرض اولیه باشه.

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 

خانوما من از یه منبع موثق شنیدم بورس تا آبان همینه از آبان به بعد شارپی میره بالا سهم ها 5 برابر میشه. اگر لازم دارید بردارید اگر نه کلا بیخیال شید آخر پاییز بیاید سراغش.

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
2706