2737
2734
عنوان

کنکور مجدد.توروخدا بیاین😞

1433 بازدید | 35 پست

سلام، بچه ها من دانشجوی روزانه ام، میخوام دوباره کنکور بدم. از همین حالا باید انصراف بدم از دانشگاه؟یا میشه سال بعد وقتی رتبم اومد انصراف بدم؟

یه صلوات برا حاجتم بفرستید. هرکی فرستاد بگه منم براش میفرستم 

مظام قدیم؟

براسال دیگه تامامه

نداریم لغو@کردن گفتن سه سال بسمونه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا قبل از اسفندماه باید انصراف بدی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

دانشجوی روزانه و انصراف🤔

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
اره میخوام رشته بهتر بخونم

اگر ایرادی نداره دانشگاه رو میگی کجاست؟

آخه دانشگاه خوب که رشته بد نداره عزیزم

مگر اینکه رشته رو دوست نداشته باشی

اگر ایرادی نداره دانشگاه رو میگی کجاست؟ آخه دانشگاه خوب که رشته بد نداره عزیزم مگر اینکه رشته رو د ...

علوم پزشکیه

یه صلوات برا حاجتم بفرستید. هرکی فرستاد بگه منم براش میفرستم 
2706