2733
2734
عنوان

خانواده ی فرهیخته ی همسرم

626 بازدید | 29 پست

الان تو یه تاپیک خوندم که خانواده شوهرش قبل از صبحانه مطالعه میکنن.وگان هستن و... یاد خانواده شوهر خودم افتادم.این خاطره که براتون تعریف میکنم مال حدود هشت سال پیشه.برادرشوهرم سرباز بود اومده بود مرخصی گریه و زاری که من دیگه نمیرم برام معافیت بگیرین.از اونور مادر شوهرم رو گاز براش جوجه و گوجه کباب میکرد خونه پر از دود چشم چشمو نمیدید.از اینور برادر شوهر کوچیکم داد و بیداد که چرا ازین پنیرا خریدین بازم.شوهرمم در حالی که چایی میخورد نعلبکی رو به صورت بشقاب پرنده پرت کرد سمتش که از شانس درخشانم خورد به ساعد دست من داغون شدم😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

🤣🤣🤣🤣واااای

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

نود درصدشون همین شبیه مال ماو شمان اگه اینطوری نباشی هموطن نیستی😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706