2733
2734
عنوان

دلم ميخواد

65 بازدید | 11 پست

دلم ميخواد برم ي جاي خيلي دور ك هيچكس منو نشناسه تك و تنها كسيم سراغي ازم نگيره 

ولي نميشه برام دعا كنيد مشكلمون حل بشه خيلي خستم و با كسيم نميتونم دردو دل كنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا. چی شده مگه 

حوصله کن درست میشه

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒

فقط با خدا درددل کن هم میشنوه هم میبینه هم قادر مطلقه هم رازداره

دعا میکنم همه مشکلاتت حل بشه عزیزم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
چرا. چی شده مگه  حوصله کن درست میشه

بابام ورشكست شد ويكمي از طلاهامو فروختم با اجازه ي شوهرم ولي از اون روز دارم سركوفت ميشنوم از شوهرم بابامم هنوز پولش جور نشده بهمون پس بده شوهرم درك دو ماه ديگه پول لازم داره همش بحث ميكنيم هر دوتاشونم درك ميكنم نميتونم هيچكدومشونو بندازم 

نميتونم جيكار كنم كم اوردم 

بابام ورشكست شد ويكمي از طلاهامو فروختم با اجازه ي شوهرم ولي از اون روز دارم سركوفت ميشنوم از شوهرم ...

با شوهرت همراهی کن و دلشو بدست بیار بگو نمیدونستم اینجور میشه وگرنه نمیدادم بهش

یکمم ناراحت باش. خودش بیخیال میشه

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒
با شوهرت همراهی کن و دلشو بدست بیار بگو نمیدونستم اینجور میشه وگرنه نمیدادم بهش یکمم ناراحت باش. ...

ديگه خيلي همراهي كردم خسته شدم چيزيم نميخوام ك پولش كم بيادو غر بزنه ولي نميشه 

دعا كنين برام