2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خدا بزرگه، منم میخورم، برامنم دعاکن گلمم، میشه بپرسم سایز فولیتون چن بوده؟ سوم پریودم سنو شدید؟

انشالله دامن همه ی منتظراسبزشه... من سه ماه پیش رفتم سونوگرافی.. روز6پریودی فولیم 13بود..دکترم گفت ازلحاظ رحم وتخم آن هیچ مشکلی نداری امابرای اینکه زودترنتیجه بگیرم ماه قبل بهم لتروزول دادشبی دوتا..برای شوهرمم تاموکسیفن داد.. ماه قبل تاسوعاوعاشوراویه روز بعدش رابطه نداشتیم احتنالاروزتخمکگذاریم همون موقع بوده نتیجه نگرفتم این دفعه رفتم پیش دکترم گفت لتروزول بخورشبی یکی بامتفورمین. 

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.
ان شالله عزیزم،  منم بهم لتروزل داده، دارم میخورم، من تنبلی هم دارم،  میگن هیچی بهتر از ...

من یک سال وخورده ای جلوگیری کردم الان پشیمونم.. اگه جلوگیری نمیکردم الان انقدراسترس نداشتم

شوهرتم ضعیف ؟؟

نه... ماه اول اقدامم باردارشدسقط شد.. ماه قبل اقدام کردم اماچون رو تخمک‌گذاری رابطه نداشتیم افتاده عاشدراتاسوعا.. باردارشدم این ماه دوم ادامه... اماچون میخایم زودنتیحه بگیریم گفتم برای شوهرمم قرص بنویسه

2706