2410
2553
عنوان

مامانا کمک

106 بازدید | 19 پست

نوزاد ده روزم خیلی بالا میاره

حجم استفراغشم گاهی خیلی زیاده

امروز صبح خواب بود یهو هرچی شیر خورده بود بالا اورد، کمی زرد یا کرم رنگ بود و حالت مایع بود(پنیری نبود) باز خوابید و نیم ساعت بعد یه عالمه دیگه بالا اورد این دفعه پنیری بود، ولی از حجم زیادش تعجب میکنم

الانم داشت میخوابید دوباره کلی بالا اورد ولی این دفعه جهشی بود!

خیلی هم شیر میخوره

و زور میزنه

میشه راهنماییم کنین و از نگرانی درم بیارین؟

این شهر همه در پی حرفند و حسودند،آهسته و پیوسته و کم کم بغلم کن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حجم شیر دهیت و کمتر کن و دفاعتش و بیشتر کن.حتما بعد از هر بار شیر دهی آروغش و بگیر،تشکش و شیب دار درست کن ولی زیر سرش متکا نذار یه شیب خیلی ملایم باشه زیر سرش.بعد هر بار شیر دهی تا نیم ساعت تو بغلت صاف نگهش دار.

با این کارها انشاءلله خوب بشه.اگه نشه متاسفانه رفلاکسه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2720
شیر خوردن و زور زدنش طبیعیه ببرش دکتر عزیزم.اینجا چی میخوای؟تو خوش بینانه ترین حالت رفلاکسه که باید ...

خطرناکه؟ 

حجم شیر دهیت و کمتر کن و دفاعتش و بیشتر کن.حتما بعد از هر بار شیر دهی آروغش و بگیر،تشکش و شیب دار در ...

خب رفلاکس مگه چیه؟ خطرناکه؟

انگار رفلاكس داره عزيزم. ببرش دكتر حتما اين همه استفراغ اونم جهشي و مايع طبيعي نيست

اقا حالم بده😭😭😫😟

خطرناکه؟ 

نمیدونم عزیزم.اما من دخترم5 ماهگی یکی دوبار جهشی و با حجم زیاد بالا اورد سریع بردمش بیمارستان.من خیلی ترسیدم و هول کردم.شما ماشالا قوی تری ولی دکتر ببرش حتما.دست دست نکن.اخه خیلی کوچولوعه

2714
حجم شیر دهیت و کمتر کن و دفاعتش و بیشتر کن.حتما بعد از هر بار شیر دهی آروغش و بگیر،تشکش و شیب دار در ...

هرکاری میخوام بکنم مامانم غر میزنه میگه برا بچه زوده

میگم سطح شیب دار میگه زوده کمر درد میشه

فکر میکنه هیچی نمیفهمم

نمیدونم عزیزم.اما من دخترم5 ماهگی یکی دوبار جهشی و با حجم زیاد بالا اورد سریع بردمش بیمارستان.من خیل ...

مشکل دخترت چی بود؟ دکتر چی گفت؟

مشکل دخترت چی بود؟ دکتر چی گفت؟

رفلاکس بود.دارو داد چندتا و همین توصیه هایی که دوستان نوشتن رو گفت.انجام دادم خوب شد خداروشکر.

رفلاکس تو نوزادا طبیعیه.اما باید درمان بشه وگرنه هم مشکل جدی معده پیدا میکنن هم ضعیف و لاغر میشن

خب رفلاکس مگه چیه؟ خطرناکه؟

نه خطرناک نیست.فقط همینجوری شیر بالا میاره دکترم ببریش پیگه اون کارها رو که گفتم انجام بدی.دختر منم رفلاکس داشت دارو دادن بهش و نهایتا وقتی غذا خور شد خوب شد.اون کارا رو که‌گفتم حتما انجام بده.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706