2726

من سال ۹۳  رتبم  ۱۵۰۰۰ شد پرستاری نیاوردم الان ک دیگه رتبه ها باید خیلی  بهتر باشه...حالا شما انتخاب رشته مجازی کن ببین پارسال کسی قبول شده با این رتبه یا ن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من سال ۹۳  رتبم  ۱۵۰۰۰ شد پرستاری نیاوردم الان ک دیگه رتبه ها باید خیلی  بهتر باشه... ...

ازاد شهرستان نياوردي با اين رتبه 😳؟؟؟

انتخاب رشته مجازي دقيقه؟

و خدايي كه به شدت كافيست🌱
ازاد شهرستان نياوردي با اين رتبه 😳؟؟؟ انتخاب رشته مجازي دقيقه؟

من قصدم آزاد نبود عزیزم  دیگه زیست شناسی رازی قبول شدم اون موقع...  حدودیه  دیگه  اونایی ک پارسال با این رتبه چیا قبول شدن رو میاره

همون درجه سه منظورمه ولی بازم همینا بعضیا دانشگاهشون بهتره

عزيزم ميگي كدوم شهرستانا بهتره دانشگاهش 

راهنمايي كنيد ممنون ميشم 

اين پرديس چطوره  رتبه هايي مثل من و نميگيرن؟

عزيزم ميگي كدوم شهرستانا بهتره دانشگاهش  راهنمايي كنيد ممنون ميشم  اين پرديس چطوره   ...

نوبت دوم روزانه مجاز شدم 

ولي نوشته رتبه ٣٢/٠٠٠ 

منظور چيه

عزيزم ميگي كدوم شهرستانا بهتره دانشگاهش  راهنمايي كنيد ممنون ميشم  اين پرديس چطوره   ...

خب قطعا شهرستان هایی که پزشکی دارن بهترن یاتعداد رشته ی بیشتری دارن(به غیر از دانشگاه های تخصصی اوناهم پذیرششون کمه همه تعدادرشته هاشون ولی تخصصی توهمون حیطه کار می کنند)

من تمام شهر هارو نمی شناسم ولی خب شهرهاز مثل جیرفت، بم، گناباد، اینا دانشگاه های بهتری دارن

زاهدان نمیدونم چه جور شهری حساب میشه ولی دانشگاه دولتیش فوق العاده است

از مشاور بپرس

خب قطعا شهرستان هایی که پزشکی دارن بهترن یاتعداد رشته ی بیشتری دارن(به غیر از دانشگاه های تخصصی اونا ...

ممنون عزيزم 

يعني انتخاب رشته بكنم ؟

چون گفتين شااااااايد 

يا اگه نميشه كلا بي خيال شم

2706