2726

بچه ها کاربر قدیمیم تعلیق شدم،حالا بریم سراغ نظرسنجی:  1مردی که دست و دلبازه برای خانومشو بچه هاش هیچی کم نمیزاره چه تو خوردو خوراک چه لباس چه مسافرت اما بشدت روی بچه هاش حساسه و شب ب شب ک میاد خونه بچه هاشوچک میکنه اگه یه خراش کوچیک رو صورتشون باشه خیلی خیلی عصبی میشه  و یکمم وسواس داره و باادب و ب خانومش احترام میزاره ۲مردی که بازم دست و دلبازه اینم مثل همون اولی هیچی کم نمیزاره برای بچه هاش و خانومش هرچی بخوان میخره اما باز بشدت بیخیاله تاحدی ک یه هفته هم بچش دندون درد باشه میگه قرص بخور خودش خوب میشه ولی خیلی خوش اخلاق و مهربونه و باادب ۳مردی ک فقط تو خوردو‌خوراک دست و دلبازه تو لباس خریدن فقط برای خودش خوب خرج میکنه نه زن و بچش نسبت ب زن و بچشم معمولیه مثلا وقتی مریض میشن اگه حالشون بد باشه میبرشون دکتر و زیادم اهل احترام ب خانونش نیست مثلا خانومشو تو جمع زن صدا میکنه میگه زن چایی بیار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها اولی خیلی خیلی رو بچه هاش حساسه،مثلا تا یه عطسه کنن میبرشون دکتر خیلی حساسه هرچی بگم کم گفتم

از پدر بیخیال بهتره باز.بعدشم ب خاطر وسواسش دارو بخوره بهتر میشه،ولی شخصیت  مورد سوم مثلا با دارو هم خوب نمیشه

من شوهرم گزینه 2

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

اولی

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2706