2737
2734
عنوان

وااییی تو خونمون کبوتر اومده چیکار کنممم😭😭😭😖😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 65 پست

وای منم تجربشو دارم من تنها بودم خونه یهو دوتاشون که لب پنجره بودن دعواشون شد افتادن وسط اتاق وای نمیدونی پرام ریخت😐😂افتادم گریه زنگ زدم بابام اخرش یه فکر به سرم زد به زور وارد اتاق شدم پنجره رو باز کردم دونه ریختم زیاد لب پنجره تو دیدشون بود رفتم کنار از اون طريق رفتن بیرون خونه رو به گند کشیدن ولی

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ترس ریده طفلی جیغ زدی؟؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

بیاد بشینه زمین راحت تر میتونی بگیریش الان ازون بالا رگباری گند میزنه به فرش و اینا  

با دسته جاروبرقی چیزی بترسونش بیاد زمین

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  
2728
وای منم تجربشو دارم من تنها بودم خونه یهو دوتاشون که لب پنجره بودن دعواشون شد افتادن وسط اتاق وای نم ...

منم نظرم اینه که دونه بریزه ولی این بعیده به هوای دونه هم بره

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2738
نه بابا وقتی تاپیک زدم یهو دیدم یه چیزی ریخت پایین فهمیدم دستشویی کرده😖 حالا نمیدونم کجا کرده

اه اه یه بار یکیشون رو مقنعه ی مدرسم پی پی کرد😑😑

منم نظرم اینه که دونه بریزه ولی این بعیده به هوای دونه هم بره

با شال هدایتشون کردم😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706