2726
😍 وای خداکنه  یعنی کلا 15 روز از پری عقب انداختی و اصلا بی بی نزدی یا بی بی زدی منفی بود من ...

بی بی رو من فقط ۳۰ ثانیه چک کردم دیدم خطی تیفتاد انداختم دور همون ۳۰ ثانیه درست بودخ؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
ینی میگم مثلا اگه امروز خورده بشع فردا رابطه داشته باشم هنوز اثر داره یا باید باز بخورم

عزیز72ساعت تاثیر داره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علائمت چی بود.دوتا خط پررنگ شد؟

دل درد کمر درد و سینه درد دقیقا مثه پریود انا شدتش بیشتر با کارو تحرک زیر دلم درد میگرف و یه چیز دیگم که بود خابمم زیاد شده بود

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
از هر چی بیبی چک بدم میاد این ماه بیستو سه روز تاخیر داشتم بیبیچکم هاله مینداخت ولی امپول زدم پریود ...

😮😟 اخی ان شاء الله این ماه حتما نی نی دار شی

من که بی بی هام منفیه

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2728
50 روز طول میکشه بدن به حالت عادس برگرذه . توصیه میکنم نخوری به هیچ عنوان  علاوه بر اثرات منفی ...

اگه امروز بخورم بعنوان مثال فردا هم میشه رابطه داشته باشم یا باید دوباره بخورم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
😍 وای خداکنه  یعنی کلا 15 روز از پری عقب انداختی و اصلا بی بی نزدی یا بی بی زدی منفی بود من ...

من تا ۱۱ روز اینا میزدم منفی بود سه روز تاخیر از دادم منفی بود دیگ بیخیال شدم ۱۵ روز شوهرم بیبی خرید گفت بزن زدم مثبت شد😍

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
بی بی رو من فقط ۳۰ ثانیه چک کردم دیدم خطی تیفتاد انداختم دور همون ۳۰ ثانیه درست بودخ؟

اره درست بوده ولی کلا من دیگ اعتماد ندارم نه به علائم نه به بیبی چک. فقط ببین خدا چی میخاد و بیخیال باش سر زمانش میفهمی 

ینی میگم مثلا اگه امروز خورده بشع فردا رابطه داشته باشم هنوز اثر داره یا باید باز بخورم

😐 چرا خو اورژانسی میخوری دختر اونو نمیدونم البته من بعدشم رابطه داشتم اما اتفاقی نیافتاد ولی میدونی نباید اورژانسی زیاد بخوری خیلی ضرر داره

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
ینی دیگه نخورم؟اخه رابطه پرخطر داشتم همش میترسم

عزیزمیخواد بخور دیگه خیالت راحت باشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

😐 بی بی رو حداقل تا 10 دقیقه نگاه میکنن بعد از ده میندازن دور رو خودش نوشته

اگه امروز بخورم بعنوان مثال فردا هم میشه رابطه داشته باشم یا باید دوباره بخورم

نه رابطه داشته باش هر قرص تا پنج روز جلوگیری میکنه ولی نه اینکه بخوری بعد رابطه داشته باشی باید بعده رابطط بخوری اتمام رابطط حالا اگه فرداس فردا 

ولی بهتره نخوری عزیزم همینجوری طبیعی جلوگیری کنید 

😐 چرا خو اورژانسی میخوری دختر اونو نمیدونم البته من بعدشم رابطه داشتم اما اتفاقی نیافتاد ولی میدونی ...

سالی دوبار باید استفاده بشه بیشتربخوری امکان داره بدنت جواب نده

من تا ۱۱ روز اینا میزدم منفی بود سه روز تاخیر از دادم منفی بود دیگ بیخیال شدم ۱۵ روز شوهرم بیبی خرید ...

😍😍😍 وای خدا امیدوارم کردی😂😂

امروز برم ازمایش بهتره 😁

2706