2737
2734
پردیس مهر دانشگاه ملی میخوره.کلاساشم همه اونجاست. ما دانشجوی پردیس داریم.ولی شهریه اش بیشتره.چه جوری ...

بچه های ازاد درس خون ترن با رتبه های خیلی کمتر از پردیس، اساتیدشونم خیلیا یکیه با دولتی ها، اعتبارشو زمانی که خواستین مهاجرت کنین متوجه میشین که ازاد معتبرتره از پردیس خودگردان،این رو من نشنیدم تجربه کردم خودم

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی زده میتونم برم

به نظرم پرستاری آزاد بیاری     اگه اگه خییییییلی شانس داشته باشی  پرستاری دولتی میاری    میگم اگه خیییلی شانس داشته باشی  

یکی از دوستام  پارسال با۱۸ هزار هوشبری کرمانشاه اورد

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 
2731
پردیس مهر دانشگاه ملی میخوره.کلاساشم همه اونجاست. ما دانشجوی پردیس داریم.ولی شهریه اش بیشتره.چه جوری ...

کلاساشم یکی نیست با بچه های دولتی، از نظر مکان شاید یکجا باشه (اونم نه درمورد همه ی رشته ها) که خب یکی بودن مکان فایده ای نداره در کیفیت درس خوندن

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
2738
بچه های ازاد درس خون ترن با رتبه های خیلی کمتر از پردیس، اساتیدشونم خیلیا یکیه با دولتی ها، اعتبارشو ...

اعتبار که برای مهاجرت اونا مدرک بین المللی دارن و از هر مدرکی برای مهاجرت یکه.چطوری اساتید ازاد با ملی یکیه ولی پردیس که زیر نظر دانشگاه دولتی هست با ملی یکی نیست؟؟؟؟در کل وقتی مدرکشون با اونا یکیه دیگه حرفی نمیمونه نمیدونم چی بگم.پردیس کیش مدرک شهید بهشتی میگیره اما ازاد کیش مدرک ازاد کیش!چون پردیس کیش بعد از چهار واحد میره شهید بهشتی.منم فراوون دیدم

یعنی دولتی غیر مجاز شدی برات آزاد زده میتونی این رشته ها رو انتخاب کنی؟ 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
کلاساشم یکی نیست با بچه های دولتی، از نظر مکان شاید یکجا باشه (اونم نه درمورد همه ی رشته ها) که خب ی ...

وقتی تو دانشگاه دولتی دارن میخونن این مکان بهتره یا مکان دانشگاه ازاد!هر چند برای پزشکیا کلا فرق نداره روزانه و پردیس و آزاد

2706