2737
2739
عنوان

قانون جذب=نتایج😍

616 بازدید | 43 پست

دوستان  بیاین از تجربیاتتون راجب قانون جذب و ارتعاش بگین 😍

توی روابط یا هرچیز دیگه چه نتیجه هایی گرفتین، چه کتاب‌هایی خوندین، چندوقته باهاش اشناشدین، چه تمرین‌هایی انجام دادین؟؟ 

من خودم دوره هاشو خریدم وخیلی قبولش دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی ببین بستگی به دیدگاهت داره 

مثلا یه نفر تو همین نی نی سایت میگفت دلم میخواد با یه نخبه ازدواج کنم و دقیقا خواستگاراشم همه نخبه بودن 

ولی من اگر فکر کنم به ای موضوع از هر قشری میاد الی نخبه

....
بهت پیشنهاد میکنم کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین رو بخون  بهتربود اول بااین کتاب شروع کنی ...

این کتاب رو یه خوردشو خوندم بعد همزمان یه کتابی رو خوندم که چهار اثرو نقض کرد تو ذهنم 

درگیری ذهنی پیدا کردم با ای کتابا

....
بهت پیشنهاد میکنم کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین رو بخون  بهتربود اول بااین کتاب شروع کنی ...

وای چهار اثر که معجزه اس😍

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
ولی ببین بستگی به دیدگاهت داره  مثلا یه نفر تو همین نی نی سایت میگفت دلم میخواد با یه نخبه ازد ...

عزیزدلم شما هنوز قانون جذب رو درک نکردی وکامل باهاش آشنا نیستی

باید خیلی مطالعه کنی مثلا یه کتاب رو چندبار بخونی.. من 9ماه تو دوره هاش شرکت کردم، به جز اونم خیلی راجبش مطالعه میکنم

قانون جذب قانون ارتعاشه..باید باچیزی که میخوای هم ارتعاش بشی 

مثلا اگه شوهر دکتر میخوای باید خودت رو لایق همسر دکتر بدونی باید خودت رو مثل همسر یک دکتر ببینی رفتارت رو شبیهش کنی جوری رفتار کنی انگار واقعا الان همسر یک دکتر هستی و همونجوری رفتارکنی

این کتاب رو یه خوردشو خوندم بعد همزمان یه کتابی رو خوندم که چهار اثرو نقض کرد تو ذهنم  درگیری ...

خب تمرکزتو بزار روی یک کتاب بجای اینکه دوسه تاکتاب بخونی یک کتاب رو دوسه بار بخون تاخوب درکش کنی و نتیجه بگیری

من اینو خوندم الان چی بخونم؟

کتاب راز خوبه، کتاب محدودیت صفر، کتاب بیندیشید و ثروت من شوید، کتاب قانون، کتاب قدرت، فایلهای امیر شریفی هم خیلی خوبه 

2706