2737
2734
عنوان

الان هزینه ساخت یک طبقه خونه با پیلوت چقد میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 51 پست
نه عزیزم با این پولا نمیشه.فقط گود برداری ساده دویست درمیاد. ما خونه ساختیم فقط مونده کابینت و نقاش ...

شما هزینه نماش چقد شد؟ من فک میکنم نما خیلی گرونه

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زمین همیشه جای خوب بهر جای پرت بخری بری داخل خونه همش استرس دزد داری 

هیچ مغازه ای دورو برتون نیس باید برا یه کیلو تخم مرغ کلی مسیر برین 

اگه منطقه نوسازه سعی کن دم بلوار و خیابون زمین بخرین 

اگه واقعا همه خونه رو بخواهی مثل نمای رومی شیک و خوب بسازی ۵۰۰کافیه 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
نه عزیزم با این پولا نمیشه.فقط گود برداری ساده دویست درمیاد. ما خونه ساختیم فقط مونده کابینت و نقاش ...

الان که بدتر شده 

زمین ما تو یه کوچه اس و ما اولین نفری که میخوایم خونه بسازیم 

گفته پول لوله کشیو برق کشی تو کل کوچه رو شما باید بدین 

هر کدوم بالای5 تومن 

واقعا پول زوره

ما داریم خونه میسازیم هر روز قیمت ها فرق میکمه میلگرد از شاخه ای 50 تومن خریدیم تا 130 تومن الان هم که دلار شپه 28 پس گرونتر هم شده 

اگر زمینتون 180 متر باشه شهرداری 100 مترشو اجازه ساخت میده 

اگر در به ساختمان باشه هزینه هاتون خیلی بیشتر میشه 

مجوز شهرپاری رو هم رو پایه 10 ملیون برا یه طبقه بگیر بعد مهندسی که نقشه میکشه برات بین 1تا 5 ملیون مهندس ناظرم نسبت به محله که زندگی میکنید فرق میکنه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738

عزیزم چرا اینجا می پرسی یه معمار ببر سر زمین بهت میگه، اون کاربری که میگه ۱۰۰ تومن پول کابینت و رنگش شده خب معلومه خیلی لوکس و خاص کار کرده، مادرشوهر من یه طبقه اضافه ساخت کل اشپزخونه با هود وسینک و کابینت و احاق گاز فکر کنم ۱۵ شد! تازه هم بوده، شیک و امروزی هم هست! توکل کنید به خدا ان شاءالله که میرسه، نگران نباش، خدا می رسونه! ان شاءالله همه صاحب خونه بشن به حق امام زمان

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
عزیزم چرا اینجا می پرسی یه معمار ببر سر زمین بهت میگه، اون کاربری که میگه ۱۰۰ تومن پول کابینت و رنگش ...

شما کجایین؟

چه سالی ؟

ما فقط نزدیک 10 تومن دادیم شهرداری

بالای 20 تومن آب و گاز و برق و....لولکشی ها و کابل کشی تو کوچه 

به قول شوهر 30 تومن دادم هنوز تو زمین یه خشت هم نذاشتم

الان که بدتر شده  زمین ما تو یه کوچه اس و ما اولین نفری که میخوایم خونه بسازیم  گفته پول ...

نه این کوچه تقریبا همه خونه هاش ساخته شدن 3،4 تیکه زمین خالی داره، منظورم اینه پشت اون زمین که ما میخایم بخریم تپه هست و بعد تپه هم کوهه🤓🤓. شوهرم میگه تپه زمین هستن صاحبانش میسازن بعدا.. و اینکه زمین اصلا سند نداره خودمون باید بریم دنبال سندش، میترسم کلاه برداری نباشه 

الان که بدتر شده  زمین ما تو یه کوچه اس و ما اولین نفری که میخوایم خونه بسازیم  گفته پول ...

خب نسازین شما فعلا، بعدا بسازین

ما اگه این زمینو بخریم ممکنه سال دیگه شروع به ساخت کنیم یا اشتباهه الان شروع کنیم؟؟ 

نه این کوچه تقریبا همه خونه هاش ساخته شدن 3،4 تیکه زمین خالی داره، منظورم اینه پشت اون زمین که ما می ...

خودتو تو دردسر ننداز 

یه زمین کوچیک بگیر با همون قیمت 

میتونی دوبلکس بسازی رو یه زمین 110 متری 

40 حیاط 70 هال و آشپزخونه و دستشویی

طبقه بالا هم اتاقها و حمام 

شیک و مجلسی 

اینجا رو خواستی برو اداره ثبت بهت میگن زمین مورد داره یا نه 

ولی اگه اطرافش ساختن پس به اونم سند میدن

2706