2726
عنوان

دعوا با همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 62 پست

خیلی اتفاق افتاده معمولا ایشون برای آشتی پیشقدم میشه حتی اگه مقصر من باشم اگه مقصر خودم باشم بیاد آشتی میکنم ولی اگه مقصر خودش باشه وخیلی ناراحت شده باشم بعضی وقتها پس میزنم ولی معمولا آشتی میکنم

من الان  اول زندگیم نیست دیگه بالای ۱۵ ساله با همیم دعوا برامون مفهومی غیر دل خوری نداره اصول ...

منم با شوهرم دعوام میشه قهر ک میکنم حرف میزنم ولی با دلخوری

اگه شوهرت بیاد جلو اشتی میکنی؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مقصر من باشم آره میرم عذرخواهی میکنم بله اگه اون بیاد آشتی قبول میکنم درباره سوال سومی من خیلی ب ...

اخه دیروز شوهرم اومد خونه بعد قبلش بهم گفته بود ک ماشین رو فروختم و بعد ک اومد پرسیدم برای چی فروختی؟

گفت سین جین میکنی منو؟بعد دعوامون شد اون گفت مال خودمه ب کسی ربط نداره درحالی ک منم طلاهامو بابت خریدش بهش دادم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2728
من زود میبخشم ولی مسیله اینه ک اون اصلا نمیاد اشتی😄😅

شما میری؟

منم با شوهرم دعوام میشه قهر ک میکنم حرف میزنم ولی با دلخوری اگه شوهرت بیاد جلو اشتی میکنی؟

بله که اشتی می کنم مگه کسی مهم تر از همسرم تو زندگی وجود داره

خار تو چشم من بره تو پای اون نره

تمام زندگیمه 

حاضر نیستم یک لحظه ناراحتیش و ببینم حتی تو اوج دعوا دلم براش پر می کشه

من همسرم و از هر چیزی تو این دنیا بیشتر دوست دارم 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
قهر نمیمونیم .چ مقصر باشم چ مقصر باشه اون میاد برای اشتی😅😂

شما قبول میکنی؟

وقتی میاد جلو چی میگه

دقیقا... ما هم یازده ساله مزدوجیم کش نمیدیم ولی خب همیشه اون میاد برای اشتی 😂😂

درستش هم اینه که کش ندیم دیگه یه جورایی بعد اینهمه سال کنار اومدیم با شرایط و همو شناختیم در نتیجه کمتر کدورت داريم ولییییی اون میاد واسه آشتی 😄

واسه حاجتم میشه صلوات بفرستین 
خیلی همون اوایل عقدم ی بار ی حرفی زدم گف شما تو مسائل مالی خودتو درگیر نکن هرچی نیاز داشتی بگوفراهم ...

نه از اون جهت

مثلا بخواد ماشین رو بفروشه شما چیزی نمیگی؟

بله خیلی. ولی اشتی کردنم بستگی داره. لعضی وقتاانقد گیر میده تا زود اشتی میکنم. بعضی وقتا محلم نمیزار ...

منم الان حس گزینه ی سوم رو دارم

اخه من حرفی نزدم یهو دعوا گرفت الکی 

ی جور حرف میزنه و مالم مالم میکنه انگار تنها خودش همه چیو ساخته و من حقی نداشتم

اخه دیروز شوهرم اومد خونه بعد قبلش بهم گفته بود ک ماشین رو فروختم و بعد ک اومد پرسیدم برای چی فروختی ...

نه دیکه این مشترکه نباید این حرفو میزد ماه پیش وضع بورس خوب بود همسرم ۱۰۰ میلیون پولمونو داد سهام خرید بعد ماشینشم گذاشت برای فروش طلاهای منم میخواست واقعیتش استخاره کردم بد اومد برای همین نذاشتم نه ماشینشو بفروشه نه طلاهای منو خیلی ناراحت بود اما الان زیرپوستی خوشحاله که اونارم به باد فنا نداده ۱۰۰ میلیونمون شده ۴۰ تومن خوبه ۱ میلیار نداشتیم وگرنه الان سکته کرده بودیم

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
خیلی اتفاق افتاده معمولا ایشون برای آشتی پیشقدم میشه حتی اگه مقصر من باشم اگه مقصر خودم باشم بیاد آش ...

تا چند روز پس میزنی؟

2706