2726
عنوان

شده تاحالا تو جمع حرف کم بیارید

140 بازدید | 14 پست

دیدین کناربعضیا چقدرمعذبین؟

راحت تیستین احساس غربت و اضافی بودن بهتون دست میده . احساس نامرئی بودن . توی جمعی نشستین که کسی شمارو مخاطب قرار نمیده.همه باهم حرف میزنن ولی یکبارهم کسی نگاهش رو به سمت شما برنمیگردونه. احساس اضطراب میکنید.

شروع میکنید برای خلاصی ازاون وضعیت یه مکالنه ای رو با کسی شروع کنید ولی از رو معذب بودن و اضطراب لکنت میگیرید و صداتون میارزه و یه اشتباه لپی خنده دار میکنید . یه پوزخند معنادارتحویل میگیرید و باز دوباره نادیده گرفته میشین.

اگر تجربشو داشتین که میدونین چه حس چندش آور و عذاب اوریه . تو این جور مواقع تو این جور جمع ها چیکار میکنید ؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به هر بهونه ای اون محل رو ترک میکنم

خب نمیشه که 

جمع فامیل هست 

چقدر ادم ترک کنه یا بهانه بیاره و تو جمعشون شرکت نکنه 

امکان  دگ جایگزین کردنشون هم وجودنداره چون فامیلن و بلخره چندماه یه بار همو میبینیم

تا این حد نه. ولی تو جمعی بودم که احساس کردم هیچ حرف مشترکی باهاشون ندارم. و فقط نظاره گر حرفاشونم. من معمولا کتاب همراهمه. میرم کتاب میخونم. 

حس اضافی بودن رو هم تجربه کردم. اونم تو خونه خودم! خواهرشوهرم میاد چنان راحته که من تو خونه خودم معذب میشم! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
تا این حد نه. ولی تو جمعی بودم که احساس کردم هیچ حرف مشترکی باهاشون ندارم. و فقط نظاره گر حرفاشونم. ...

اره درک میکنم بعضیا خیلی راحتن همه جا و هیچ قوانینی هم ندارن اینو هم عیب نمیدونن براخودشون . یه جوررفتارمیکنن ب قول شما ک صابحبخونه ای بدتر حس غربت و .... بهت دست بده. 

حالا عزیزم من مشکلم اینه تواین جور جمعا کتاب هم ببرم مسخره میکنن 

جالب اینجاس خودشون بشدت دلقک و لوده و بی کلاس و بدون مطالعه هستن 

خیلی ببخشید نمیخواستم ازاین ادبیات استفاده کنم ولی برا شناسوندنشون مجبور بودم واقعیتشونو بگم

بنظرت بجز گوشی و کتاب دیگه چیکار میشه کرد ؟

باهاشون رودروایسی دارم 

اره درک میکنم بعضیا خیلی راحتن همه جا و هیچ قوانینی هم ندارن اینو هم عیب نمیدونن براخودشون . یه جورر ...

بچه ای چیزی تو اون جمع نیست که خودتو سرگرم کنی؟ یا اصلا بشین کنار آقایون حرفای سیاسی و اقتصادی بزن. من بد یا خوب ولی کلا گرایشم به این سبک حرفاست، بخاطر همین اکثرا تو جمع خانوما کم حرف میشم. مگر جمعی که شوخی و خنده بدون مسخره کردن باشه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706