2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منطقه ۱ ولی سهمیه هم دارم

اگه سهمیه ۲۵ درصد داری

رشته های تاپ و بیناسنجی و فیزیو هم بزن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
یاخدا ۱۵هزار 😮😮😮😮😮عزیزم پارسال خواهرشوهر من با ۷هزار پرستاری نیاورد🙄

بله....خب عزیزم کدوم منطقه ۷ هزار؟

تو انتخاب رشته هم حتما فقط دانشگاهای تاپ تهران و شیراز زده بوده؟

تهران تقریبا با ۳ هزاره پرستاریش....ولی محال ممکنه کسی با ۷ هزار پرستاری دولتی نیاره.

یکی از دوستام با ۹هزار رادیولوژی اورد

دقیقا من متوجه شدم بعضیا چقدر دروغ میگن.بعضیا هم پول میدن انگار تا رتبه رو تو کارنامه ویرایش کنن

آدم فقط از سادگیه بعضیا می مونه

اره در سال فقط ۱۰۰۰ نفر پزشک میشن

۲۰۰۰ نفر بعدی هم پرستار😂😅

بچه ها با ۱۰ هزار انسانی تهران چی میشه رفت؟؟

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
من الان با رتبه ۹ و ۱۳ تجربی صحبت کردم درصداشون عالللی بود خوشبحالشون

چطوری صحبت کردی

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
یعنی آوردن رشته های پیرا هست با سهمیه ۲۵درصدی؟

سهمیه ۲۵ درصد خیلی خوبه

همیشه ی سری قبولی های عجیب تو کانون هست ک با رتبشون نمیخونه اونا برای سهمیه ۲۵ درصدی هاس

برا انتخاب رشته مشاور بگیر حتما

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
آدم فقط از سادگیه بعضیا می مونه اره در سال فقط ۱۰۰۰ نفر پزشک میشن ۲۰۰۰ نفر بعدی هم پرستار😂😅

حالا پزشکی که رتبه هاش تقریبا معلومه.ولی از بقیه رشته ها که زیاد معلوم نیست یک رتبه های خوب میگن آدم میمونه...

2706