2733
2734
عنوان

چی جواب بدم ک قشنگ حق مطلب ادا بشه

204 بازدید | 15 پست

دختره اون زمانیکه باهاش هم کلاسی بودم ، فقط هم کلاسیم بود

یعنی اصلا ارتباطی نداشتیم

حالا بعد چند سال تو اینستا منو پیدا کرده پرسیده نتیجه کنکورت چی شد؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا جواب نده یا جواب بده هرچی قبول شدی رو بگو. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

اشکال نداره جواب بده اون بنده خدام داره سوال میپرسه چون نتیجه کنکور برای کنکوریا مهمه و اونم میخوام با رتبه شما خودشو بسنجه.به نظرم بهش بگو از ادم چیزی کم نمیشه 

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
2738
اشکال نداره جواب بده اون بنده خدام داره سوال میپرسه چون نتیجه کنکور برای کنکوریا مهمه و اونم میخوام ...

ن بابا اون کنکوری نیس ک اون همون سال اول رفت با اینکه اونم رتبش خوب نبود

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بگو بعد این همه سال دوری توقع نداشتم سوال اولت رتبه کنکور من باشه! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
بگو تک رقمی یه ایموجیه خنده ام بزار کنارش  خودش میفهمه مسخرش میکنی راهشو میکشه میره

این خوبه همینو بگم

اسی تو نبودی تو تاپیک کنکوری ۹۹ گفتی من میدونم یکی از رتبه برتر ها  یحانه فرمانیه؟😏😏🤥🤥🤥

ز اختیار جهان عقده‌ای است در دل من     که جز به گریه ی بی‌ اختیار نگشاید ..‌.
2706