2733
2734
ببخشید یه سوال منم تنبلی خفیف دارم قبلا پریودم تادوره ۳۴روزه هم میرسیدوزن زیادی کم کردم ۶ماهه که پری ...

بیبی نزدی عزیزم؟یا لکه بینی نداری؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
اگ قرصی چیزی مصرف نکردی ی بی بی بزن ایشالا ک بارداری ولی اگ قرص مصرف کردی و ورزش های سنگینم انجام د ...

ممنون عزیزم ❤💋 دارو که مصرف نکردم ورزش میکنم ولی سنگین نیس. این یک هفته صبر کنم آز میدم اگه نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه از بی بی چک متنفرم حس بدی به ادم میده وقتی منفی میشه🥺 نه  لکه بینی ندارم نه دلدرد پزیود

منم از بیبی بدم میاد چون هرچی زدم منفی شده ولی خب کاریش نمیشه کرد 

یه چن روز دیگه صبر کن 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2728
عزیزم اگ بی بی چک داری دوباره بزن اره مارکش خوبه مدیکور اکثرن درست از اب در میاد

فعلا بی بی ندارم دوتا زدم هردو هاله کمرنگ شد آزمایش به نظر شما چندروز بعد موعد جواب میده؟

2738
الان برم آزمایش نشون میده؟

یکی دو روز دیگه بری بهتره 

فعلا بی بی ندارم دوتا زدم هردو هاله کمرنگ شد آزمایش به نظر شما چندروز بعد موعد جواب میده؟

بزار یه هفته بگذره عزیزم شاید تاز و کوشولوئه واسه همین انقد کمرنگه دو س روز دیگم دوباره بی بی بزن ببین پررنگتر شده یانه

من بی بی زدم کلن هیچی نیوورد انداختم اونور بعد همسرم ک رفته بود سرویس گف اینک دوتاس شبش دوباره زدم پررنگتر از اولی شدع بود ماا منم مارکش مدیکور بود ایشالا ک مثبته و بارداری عزیزم

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
بزار یه هفته بگذره عزیزم شاید تاز و کوشولوئه واسه همین انقد کمرنگه دو س روز دیگم دوباره بی بی بزن بب ...

باشه حتما دوباره میزنم دوست دارم زودتر برم آزمایش شوهرمو سورپرایز کنم

2706