2737
2739
عنوان

کی تاحالا از دیجی کالا خرید کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه شماره هست بزنگ خوب میگه چ عددی رو بگیری برای اتصال ب قسمت پشتیبان

میزنگم کلا کامپیوتریه جواب سوالارم همونجوری میدن نمیدونم شاید یه شماره دیگه باید داشته باشه

خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هات❤
2728
میزنگم کلا کامپیوتریه جواب سوالارم همونجوری میدن نمیدونم شاید یه شماره دیگه باید داشته باشه

این شماره ای ک واست گذاشتمو بزنگ منم بهمین دیروز زنگ زدم

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
افتضاح ترین فروشگاهی ک تو عمرم دیدم گرون بد قول  جنس های خراب بدون مرجوع

ولی خیلی از جنسا رو از بیرون بهتره قیمتش

در ضمن ضمانت بازگشت داره،شما ببینی یه جنس خرابه میتونی پس بدی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
ولی خیلی از جنسا رو از بیرون بهتره قیمتش در ضمن ضمانت بازگشت داره،شما ببینی یه جنس خرابه میتونی پس ...

بعضی جنس هاش ک از بیرون  خیلی گرون تره

آره من پاور بانک خریدم حدود 400 تومن 

یه ماه هم کار نکرد 

برام مرجوع هم نکرد

یه کتری قوری هم همزمان باهاش همسرم سفارش داد ک وقتی رسید قوری ترک داشت و بازم مرجوع نکرد 

من ک حتی چیزی هم نداشته باشم قرار نیست پولمو دور بریزم

دیجی کالا مطمئنه نگران نباش احتمالا کالاییکه سفارش دادی رو نداشتن کنسل کردن پول هم میره به حسابت ولی میتونی زنگ بزنی و پیگیری کنی حتما اون موقع که زنگ زدی ساعت کاریشون نبوده رفته روی کامپیوتر ولی من همیشه زنگ میزنم هستن و خوب پیگیری میکنن

خدایا راضیم به رضای تو
2706