2733
2739

کیا مثل من دلشون گرفته؟ کیا خیلی احساس تنهایی میکنن یا یل دوره ای مثل من بودن؟

تو رو خدا اونایی که سنتون کمتره هیچوقت زندگیتون رو بخاطر هیچ چیز و هیچ کسی به بازی نگیرین ، بفکر آینده و ازدواج باشین. من الان فقط به این فکر میکنم که قراره روزی توی تنهایی و بی کسی بمیرم و حتی کسی متوجه ی نبودنم نشه.الان پسرای ۳۵ ساله هم دنبال دختر ۲۰ ساله هستن. وقتی سی سال رو رد میکنی بیشتر خواستگارات مردایی میشن که ازدواج قبلی داشتن . تا چند ماه پیش هم دلم نمیخواست ازدواج کنم اما الان دیگه واقعا احساس تنهایی میکنم

ما هم ک ازدواج کزدیم هم تنهاییم البته با ی عالمه مشکلات و استرس بیشتر

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم برو تو اینترنت سرچ کن کانون ازدواج متدینین راه روشن

برو تو کانال تلگرامش عضو شو خانواده ها رو جهت ازدواج به هم معرفی میکنه و مطمئنه. هم سنای شما هم دارن ازدواج میکنن

عزیزم نا امید نباش، من خیلی ها رو دیدم حتی مرد از زن کوچیکتره، با دل شکسته و از صمیم قلب بخواه، ان شاالله میشه، برای خدا کاری نداره زندگی ما رو تو لحظه ای تغییر بده

چله طه هم بردار، ان شاالله تاپیک معجزه و حاجت روایی بزنی

والا من ک شوهر کردم بیشتر احساس تنهایی دارم با این مرد ...کاش مجرد بودم 

متاسفم واقعا . هیچ کس نیست که از همه چیز زندگیش راضی باشه . امیدوارم هر لحظه ات شیرین تر از قبل بشه در کنار همسرت

2706