2737
2734
عنوان

پیروزی شنبه و یکشنبه چی شد پس؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 78 پست
بله اومدم از وسط جلسه 🤣🤣🤣

خوش اومدی 

ببخش وقتت رو گرفتیم 😝😝😝

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
والا ینفر گفت بما....بورس بشدت سقوط میکنه....طلا گرونتر میشه...امریکا هم ناو هاشو اورد خلیج فارس...ت ...

بحث گرونی که جدا واقعا ضعف مدیریت هست اما اگر امریکا ناو بیار بود و جرات این کار رو داشت تا حالا صدبار اورده بود ، نگران جنگ نباشید . 

سلام😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الانم تو آسمونم🤣🤣😍

ایی بابا 🤦‍♀️

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

سکه و دلار پایین تر نیومده؟

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
از خودشون بپرسین   بنظرتون اونا توهم میزنن یا ما؟  خب معلومه ما همیشه ما    

فک کردم جدی گفتی🤣

2738
وقتی ح س ن جون میاد یه حرفی میزنه همه چی بهم میریزه قیمت ها اوج میکشه گند زدن به این مملکت اینم از ...

والله از همون آنچنان رونق اقتصادیش کاملا پیداست..

احتمالا پیروزیش هم از نوع رونق اقتصادی انچنانی اش هست😁😁😁

تو رو خدا انقدر یادآوری نکنید تنم می لرزه میگم یا خدا یعنی چیه این سورپرایز؟!

واقعا تن هممون داره میلرزه از دست کارای اینا

2706