2733
2734
عنوان

کدبانویان گرامی تشریف بیارین😁

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 44 پست
خورشت مرغ و زرشک پلو با مرغ چجوری درست میشه؟ میشه دستورشو بهم بگی عزیزم

خورشت که مرغو خوب سرخ میکنی یکمم زردچوبه می‌ریزی روش بعدم پیازو سره میکنی با فلفل دلمه و هویج بعدم نمکو ادویه و رب و بعدم ابو مرغا و میذاری داخلش آخرشم سیب زمینی سرخ کرده میذاری روش 

زرشک پلو با مرغ ریش خم مرغو با آب میپزی با پیاز بعدم درش میاری ریش ریش میکنی و داخل روغن فقط یه قاشق رب می‌ریزی و مرغا و اصافو بعدم یه استکان آب  و بعد لابه لایه برنج میذاری و زرشک تفت داده شده رو روش می‌ریزی خمین

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زرشک پلو با مرغ مجلسی، مرغ پرتغالی، جوجه تابه ای برای مهمون خوبه

اگه با مهمونت زیاد رودروایسی نداری زرشک پلو با مرغ ریش ریش شده هم خوبه

ته پلو هم مثل ته چین تخم مرغ و ماست و زعفران یکم روغن و برنج قاطی کن بریز صاف کن بعدش برنج ساده رو بریز روش بزار دم بکشه اینجوری هم برنج ساده خواهی داشت هم تهچین

بگو گلم

گوشتو با ادویه جات ابپز کن بعد ریش ریش بعدش تو ماهی تابه با یه مقدار کشمش و سیب زمینی سرخ شده تفت بده و فلفل سیاه و زغفرون بریز برنجم از اون ور آبکش کن یه لایه برنج بریز یکم زغفرون بعدش مایه گوشت همینطوری تا اخر. البته ب نظرم خودم خیلی عربی نیس ولی هم خوابگاهی عرب داشته گفتن مدل عربیه🙄 

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
2728
خورشت که مرغو خوب سرخ میکنی یکمم زردچوبه می‌ریزی روش بعدم پیازو سره میکنی با فلفل دلمه و هویج بعدم ن ...

وای مرررسی😍😍😍

شما ته چین هم بلدی؟

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
وای مرررسی😍😍😍 شما ته چین هم بلدی؟

https://namnak.com/tahchin-chicken.p13800

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

تکه های مرغ را در قابلمه بچین 

روغن بریز

پیاز،فلفل دلمه و هویج روش خورد کن

نمک فلفل و زردچوبه بریز 

زیرش کم کن در بزار روش

وقتی مرغ آب انداخت زیرو روش کن و بذارسال طرف دیگه اش هم تفت بخوره (باید شعله ملایم باشه تا نسوزه )

بعد نیم ساعت رب گوجه بریز و همراه مرغ سرخ کن دوباره در قابلمه رو بذار تا 5دقیقه تا مزه رب به خوردش بره

بعد آب اضافه کن (تا بالای مواد رو کامل بپوشونه )زیرش رو زیاد کن تا بپزه 

بهتره 1تا1/5ساعت با شعله متوسط بپزه تا حسابی جا بیفته 

در آخر آبلیمو یادت نره

بهتره از سیر فلفل سیاه و کمی دارچین هم در ابتدا استفاده کنی

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2738
زرشک پلو با مرغ مجلسی، مرغ پرتغالی، جوجه تابه ای برای مهمون خوبه اگه با مهمونت زیاد رودروایسی نداری ...

مرسی گلم❤

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

فقط بهم مرغ بده یا عالمه غذا باهاش درست میکنم

عاشق زرشک پلو با مرغ هستم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
میشه ب منم بدی عزیزم؟

ببین عزیزم من فیلمش رو نگاه کردم

اول نمک و زردچوبه و فلفل رو قاطی کردم مالیدم به تیکه های مرغ گذاشتم دو سه ساعتی تو ظرف در دار تو یخچال بعد تو روغن داغ سرخشون کردم بعد تو یه ظرف دیگه همون روغن رو ریختم و توش پیاز ریختم با هویج ساقه کرفس هم داشت که من نداشتم و بجاش فلفل دلمه زدم سرخشون کردم و یه قاشق رب هم زدم دو لیوان آب ریختم و مرغا رو گذاشتم توش و زیرش رو ملایم کردم آخرش هم یکم آبلیمو زعفرون دم کشیده زدم. نمکش رو هم بسنج کم بود بزن 

زرشک رو یه ساعت خیس کن بعد از آب بکش تو تابه بکم کره بنداز و زرشک رو بریز و یه قاشق شکر بزن یکم که سرخ شد خاموش کن و بریز روی پلو مرغت رو هم بذار کنارش. 

واسه این که دقیق درست کنی بزن گوگل زرشک پلو سایت دو نفره😍😍

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706