2726

سلام دوستان

من یکی از افرادی بودم که میگفتم سولاردوم خریدن پول حروم کردن ولی دیشب یه کیک عالی و خوشمزه باهاش درست کردم 

فقط باید دمای سولاردوم ۲۰درجه کمتر تنظیم کنین روی حالت کانوکشن که مثل پنکه بذارین پیش گرمایشش که تموم شد روی قالبتون فویل آلومینیومی بکشین تا روی کیک دراثر حرارت زیاد نسوزه وتوش خام بمونه وقتی ده دقیقه آخر فویل بردارین تا روش پخته بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من فویل نمیذارم

۲۰ دقیقه روی ۱۴۰ درجه

کلا به جز کیک خیلی کارایی داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من فویل نمیذارم ۲۰ دقیقه روی ۱۴۰ درجه کلا به جز کیک خیلی کارایی داره

منکه فقط توی سولار نان و شیر گرم میکنم شماچه استفاده هایی میکنین میشه لطف کنین به منم یاد بدین

دمارو روی ۱۴۰میذارین و فویل نمیذارین روش نمیسوزه؟

منکه فقط توی سولار نان و شیر گرم میکنم شماچه استفاده هایی میکنین میشه لطف کنین به منم یاد بدین دمار ...

نه نمیسوزه. دمای مناسب کیک تو ماکروفر ۱۷۰ هستش که امتحان کردم زیاد بود. روی ۱۴۰ میذارم ۳۵ تا ۴۰ دقیقه، البته بستگی به قالب هم داره

یخ زدایی که خیلی اپشن کارامدیه برام

کیک و شیرینی درست میکنم

برنج کته هم داخلش پختم

نون و پیتزا و لازانیا درست میکنم

میوه خشک میکنم

مرغ گریل میکنم

بابت گرم کردن هم زیاد استفاده میشه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
نه نمیسوزه. دمای مناسب کیک تو ماکروفر ۱۷۰ هستش که امتحان کردم زیاد بود. یخ زدایی که خیلی اپشن کارام ...

شرمنده برای میوه خشک کردن و شیرینی میشه بگین رو چه دما وبرنامه ای تنظیم میکنین

شرمنده برای میوه خشک کردن و شیرینی میشه بگین رو چه دما وبرنامه ای تنظیم میکنین

من اینا رو تو دفترچه ش نوشته م الان خونه نیستم. 

تو همین سایت هم یه تاپیک قدیمی هست راجع به طرز کار با سولاردام الجی

میتونی مدل سولارت رو سرچ کنی، مثلا خشک کردن میوه با مدل فلان برات کامل میاره.