2726
چرا فک میکنید حتما باید بره این رشته ها؟ ببخشید اما شیمی یا زیست بخونه آخر چی بشه؟ خیلی عذر میخوام.. ...

خودش میگه من چی بگم بهش از اول گفتیم رباضی بخون نخوند 

عزیزم این گریه نداره به نظرم غیر از دبیری و معلمی و رشته های پیراپزشکی !! بقیه رشته ها ریالی نمی ارز ...

عزیزم این رشته ها که نمیتونه بره من خودم پیراپزشکی ازادم رتبه ده هزار بوده😐 150 هزار اصلا مجاز میشه به انتخاب رشته؟؟؟😐😐😐

پیراپزشکی علمی کاربردی نداره

من و خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با معدل دیپلم ۱۷ میتونه شیمی یا زیست بره؟

اره با سوابق همه چی قبوله

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
عزیزم این رشته ها که نمیتونه بره من خودم پیراپزشکی ازادم رتبه ده هزار بوده😐 150 هزار اصلا مجاز میشه ...

میدونم گلم منظورم این بود که این رشته ها واسه ملی فقط خوبن.

اینهمه رشته تو ازاد هست که کاربردی و خوبن

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
منفی زده خیلی شیمی منفی ۸ دیگه بقیشم همین جور

بنظرم رشته های شیمی و فیزیک و زیست و... کاربرد نداره مگه اینکه زمانی اموزش،پرورش در حد یکی دو نفر بخواد اونم که اونقدر هستن که شرکت کنند.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
عزیزم این گریه نداره به نظرم غیر از دبیری و معلمی و رشته های پیراپزشکی !! بقیه رشته ها ریالی نمی ارز ...

ازاد بالای 20 هزار پیرا نمیاره 

علمی کاربردی هم نداره

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼
2706