2733
2734
عنوان

دوست پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 104 پست

الان ميخواي كل زندگيتو ب انتظار اينكه اون روزي دوباره بهت پيام بده تباه كني؟ 

ميخواي شب و روز  حس سخت انتظارو بكشي و خودتو از نظر روحي و رواني داغون كني و مث افسرده ها از همه چيه زندگيت عقب بيفتي فقط واسه اينكه غرورت نشكنه؟😐😐 يعني شكستن اون غرور بيصاحاب ارزش اين همه عذابو داره؟ مرگ يكبار شيون هم يكبار! اگ واقعا دوسش داري يكبار ديگ واسه اخرين بار برو جلو. شد، شد! نشد هم فداي غرور شكستت، ميري سراغ زندگي بعدي😌✌️

شما متاهلی؟؟؟ اخه من خودم متاسفانه بازیش دادم😔

بله نزدیک به 4 ساله من 27 سالمه همسرم 33

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميتوني پيش دعانويسم بري با دعا بدستش بياري بدون اينكه ن خودتو خورد كني نه اب از اب تكون بخوره

واقعا با این کارا میشه شوهر کرد؟! نکنین اینکارارو به خدا. گناهه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731
یکبار رفته دیگ حتی برگرده تو برنگرد غرور داشته باش

هه

بعدا روزي كه در حد مرگ دلش واسه اون ادم تنگ شد

جلو آيينه اتاقش واسته و ايستاده واسه غرورش كه اينجوري داغونش كرد دست بزنه..........

هه بعدا روزي كه در حد مرگ دلش واسه اون ادم تنگ شد جلو آيينه اتاقش واسته و ايستاده واسه غرورش كه اي ...

نه بعد بره تو زندگی باهاش و خودشو بدبخت کنه...چون یکی ک رفته دیگ نباید آدم بهش دل خوش کنه

بله نزدیک به 4 ساله من 27 سالمه همسرم 33

خوشبحالت راحت شدیا   

منم باید همون 5 سال پیش ازدواج میکردم از خونه ی بابام خسته شدم دیگه

کار میکردم چه کار عالی هم داشتم اما بخاطر عشقم بابام نزاشت دیگه ادامه بدم  

2738
الان ميخواي كل زندگيتو ب انتظار اينكه اون روزي دوباره بهت پيام بده تباه كني؟  ميخواي شب و روز ...

حرفتو قبول دارم

قبل اینکهه انبلاک کنه

میخواستم بهش بگم بلیط گرفتم و هتل دو ماه دیگه دارم میرم خارج

ولی الان 4 روزه که میدونم انبلاک کرده نمیدونم چه غلطی کنم 

2706