2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هنوزتوداروخونه هانیست؟ برای پسرم اگه خدابخوادبایدحتمابگیرم اخه ۴سالشه و گفتن زیر۵سال حتمابزنن ولی ه ...

نگران نباش میرسه امسال تعداد دوز دارو رو دو برابر کردن اگر اشتباه نکنم دوازده میلیون دوز وارد کردن. 

برید از داروخانه ها دقیق سوال کنید ک کی میرسه.

🎉🎉🎉🎉
هنوزتوداروخونه هانیست؟ برای پسرم اگه خدابخوادبایدحتمابگیرم اخه ۴سالشه و گفتن زیر۵سال حتمابزنن ولی ه ...

گفتن از ۱۰مهر میاد تو بازار

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
کجا بچه امو ببرم براش بزنن  خودم برم داروخانه واکسنو بگیرم ؟؟؟

عزیزم باید واکسن رو از داروخانه بخری حتی مطبهای شخصی یا جاهایی ک تزریقات انجام میدن هم ببری میزنن

🎉🎉🎉🎉
کی گفته زیر ۵ سال حتمن بزنن ؟؟؟؟

من اصلا وابدا دوست ندا رم اطلاع رسانی اشتباه کنم اماتونت هم بزنی هست..من تاحالا هیچوقت برای بچم نزدم راستشوبخوای میترسم که خدای نکرده عوارض داشته باشه و هرسال تریح میدادم خب تو پاییز و زمیتون مراقبتموبیشترکنموجایی نبرمش اماخب امسال بخاطرکرونامیگن اگه بزنیدبهتره تاخدای نکرده یوقت همرمان دچارکرونا و انفولانزانشن

تو تلویزیون گفت که الویت واکسن واسه گروه های پرخطرهست که شامل خانومای باردار_کودکان بالای شش ماه تاز ...

ببین الان من اس دادم شوهرم 

میگه همکارم بچه اشو برده بهداشت بزنه گفتن نزن واکسنها چینی هستند اصل گیر نمیاد 

ببین الان من اس دادم شوهرم  میگه همکارم بچه اشو برده بهداشت بزنه گفتن نزن واکسنها چینی هستند ا ...

ای خدااا منم همش ازاین مسئله میترسم که خدای نکرده تقلبی و...باشه اخه این چه وضعیتیه ادم اعتمادنمیتونه بکنه 

2706