2737
2734

بچه ها وقتی رتبه ها اومد خیلی حالم بد بود چون رتبم با درصدام نمیخوند اون بدرک عذاب وجدان به مامانم داشت منو میکشت و حسادت به دوستاییکه رتبه خوب اورده بودن . گوشی رو گرفتم دستم تا صبح خوابم نمیبرد همش میرفتم سایتای مختلف رتبمو بزنم ببینم چی قبول میشم . خیلی شب سختی بود الان درکتون میکنم . مخصوصا وقتی فامیل اس میده یا زنگ میزنه خیلی شرمنده مامانم بودم . اما از من به شماها نصیحت من انقد استرس کشیدم تا معده درد بهم موند امت اینکارو با خودتون نکنید زمان بدید به خودتون فکر نکنید اگه الان سرزنش میشید یا حالتون خرابه تنهایید نه همه همینن. به یه چشم بهم زدن تموم میشه . الان یک سال از مال خودم گذشت . کلی دوست جدید پیدا کردم . زندگی ادامه داره . تاه من چیز بدی هم قبول نشده بودم فرهنگیان اورده بودم اما سه روز تمام بابام قهر کرد . فقط تحقیر و فحش . خدا میدونه چی کشیدم تا ازاد شدم . اگه سال اولتونه بزارید یچیزو رک بگم بهتون از هر۱۰۰ نفری که پشت کنکور میمونن بخصوص تجربی ۱۰ نفر رتبشون بهتر میشهو از این ده نفر ۱تا ۲ نفر سه رقمی این عین واقعیته . فکر نکنید میشینید بکوب میخونید نه وقتی به آذر میرسید خودتونو سرزنش میکنید که چه گهی خوردم موندم مخصوصا اگه شرایط خانوادگی مساعدی هم نداشته باشید یعنی حامی روحی نداشته باشید امیدوارم حرفام بدردتون بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکی از اقواممون تجربیه با ۲۱۰۰۰ چی میشه آورد؟؟؟

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
2738
یکی از اقواممون تجربیه با ۲۱۰۰۰ چی میشه آورد؟؟؟

رشته هایی که ارزش خوندن که هیچ ارزش کرایه ماشین رفت و امدم ندارع البته ببخشید

ولی اگ بتونه بره غیرانتفاعی خب خیلی فرق داره 

رشته هایی که ارزش خوندن که هیچ ارزش کرایه ماشین رفت و امدم ندارع البته ببخشید ولی اگ بتونه بره غیرا ...

عههه پس که اینطور

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰

سال 95 رتبم 2000 بود که جزء بهترین رتبه های فک و فامیل بود اون موقع کسی بهم نمی گف درس بخون با اراده ی خودم خوندم روضه می گرفتم تو ماه رمضون و با شکم گرسنه درسمم می خوندم حقوق قبول شدم اما....

الان 4 مهر ازمون دارم پارسال قبول نشدم وکالت از هر طرف طعنه و کنایه می شنوم خواهرم که مدیریت نیمه حضوری خونده اونم بهم طعنه کنایه می زنه حالم داغونه اگه امسال قبول نشم با طعنه ها و تحقیرای خانوادم می خوام چی کار کنم 😢😢   

2706