2737
2734
عنوان

بیقراری نوزاد

123 بازدید | 14 پست

نوزاد 48روزم تا یکماهگی خیلی اروم بود از یکماهگی به بعد از عصر میوفته به گریه تا ساعت دوازده که به زور خوابس میکنم هر چی به شب نزدیک میشیم بدتر میشه و دیگه سینم رو هم نمیگیره کسی راحلی نداره قطره دلدرد هم بهش دادم بهتر نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم احتمالا کولیکه پسر منم از ۵ عصر تا ۱۰ شب همش گریه میکرد ۳_۴ ماهگی خوب میشه

وای من تنها هستم خیلی سختمه. یعنی یه چهار ماه باید تحمل کنم پسر شما هم سینتون رو نمیگرفت؟ امتحان کردم بعضی موقعها خوردن پستونک ارومش میکنه

وای من تنها هستم خیلی سختمه. یعنی یه چهار ماه باید تحمل کنم پسر شما هم سینتون رو نمیگرفت؟ امتحان کرد ...

پسرم شیرخشکیه گلم...آره موقع دلدرداش اصلا شیشه نمیگرفت فقط جیغ میزد....الهی عزیزم باید تحمل کنی تا ۳ ۴ ماه کولیک همینه...میتونی با همسرت بذارین تو پتو تکونش بدین تا دردش کمترشه و بخوابه

2738
به خودش نمیپیچه؟ نفخ نداره؟  بچه من که از اول اینجوریه شهر غریبام هم خدا کمکم کنه   &nb ...

اوایل که اینجوری شده بود به خودش میپیچید قرمز میشد ولی الانا نه فقط گاهی بغلش میکنم پاهاش جمع میکنه تو شکمش حالت قوسی به خودش میده منم غریبم خیلی سخته ی بچه کوچیک دیگه هم دارم

اوایل که اینجوری شده بود به خودش میپیچید قرمز میشد ولی الانا نه فقط گاهی بغلش میکنم پاهاش جمع میکنه ...

شاید نفخ و کولیک داره دکتر ببر قطره میده

البته من سه مدل قطره بهش دادم هیچ کدوم بهش اثر نکرد

مامانم که اومده بود پیشش یه قاشق چای خوری عرق نعنا با یه ته استکان آب جوشیده قاطی کرد به اندازه یه قاشق چایخوری داد بهش هنوزم دل پیچه و گریه داره ولی بهتر از قطره ها اثر کرد (البته من به کسی این روشو توصیه نمیکنم)

2706