2410
2553
عنوان

فالو یا آانفالو؟

64 بازدید | 5 پست

اگر کسی لینک اینستاگرامش رو که خصوصی هم هست  برآمون بفرسته بعد بگه اشتباه فرستادم آیا شما فالو میمونید یا آانفالو میکنید؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

هنوز که فالو نکردی که بخوای انفالو کنی من میشینم بقیه لواشکمو میخورم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ربطی داره؟

منظورم آینه که نخورد ما مطالب یا عکس هاشو ببینیم 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2720
هنوز که فالو نکردی که بخوای انفالو کنی من میشینم بقیه لواشکمو میخورم

فالو کردم  بعد گفته من اشتباه برای شما فرستادم

فالو کردم  بعد گفته من اشتباه برای شما فرستادم

خوب انفالو کن  بابا

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )