2726
عنوان

،بچه ها رتبمو به خانواده بگم یا بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 51 پست
تجربی؟عزیزم رتبه در سهمیه ی نهایی رو نگا کردی؟ سومین ردیف جدول زیر گروه ها؟اونه رتبه مون؟

رتبه کل در سهمیه نهاییه

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انسانی از پارسال خیلی بهتر ترازم شد8008

افرین من تجربیم

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛
2728
نهههههه...واااای.. منم 29 هزار شده بودم...5 سال پیش رشته ت چیه

تجربی 

چی قبول شدی

ای با شما خیلی خوبین من اول بابام نتیجمو دید بعد منو بیدار کرد

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
یاخدااا چجوری انقد زیاااد چ رشته ای؟؟

تجربی😐

ای با شما خیلی خوبین من اول بابام نتیجمو دید بعد منو بیدار کرد

😂چن شدی

2706