2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شدیدا استرسی و عصبی ام کلافه شدم ایشون دارو چی مصرف میکنن؟؟

هیچی سعی میکنه غذای اسیدی نخوره در این مواقع هم دمنوش های گرم مثل زنجبیل یا نعنا فلفلی میخوره بعضی وقتا هم دایمتیکون

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2731
بله هرروز تنگی نفسم بیشتر میشه روانی شدم داروهم میخورما ولی خوب نشدم معذرت میخوام مدام درحال آروغ ...

قبل از هر وعده غذات ی قاشق عسل بخور به هیچ عنوان قبل و بعد و با غذات آب و مایعات نخور و نخواب آویشنم خوبه اگه ی مدت رعایت کنی خوب میشه ولی اگه ادامه بدی دریچه معدتم باید عمل کنی

قبل از هر وعده غذات ی قاشق عسل بخور به هیچ عنوان قبل و بعد و با غذات آب و مایعات نخور و نخواب آویشنم ...

چند شبه دارم عرق نعنا و بارهنگ میخورم ولی انگار نه انگااااااار

عمل برا چی؟؟؟برا تنگی نفس؟؟؟؟؟؟

2738
منم خیلی رعایت میکنم ولی باز همینم از همون اولم تنگی نفس داشتی؟؟؟شدید بود؟؟؟

داشتم ولی شدید نبود.باردار شدم افتصاح شده شبا همش بیدارم.یه لقمه غذا نمیتونم بخورم.متاهلی باردار یا مجرد؟اگه هنوز بچه نداری خودتو درمان کن ک باردار بشی همش زجر میکشی

چند شبه دارم عرق نعنا و بارهنگ میخورم ولی انگار نه انگااااااار عمل برا چی؟؟؟برا تنگی نفس؟؟؟؟؟؟

نه رفلاکس معده یعنی برگشت اسید به مری وقتی بعد از غذا میخوابی این اسیده بر میگرده توی مری و باعث آسیب دیدن مری و دریچه معده میشه 

وقتی ی مدت رعایت کنی برات عادت میشه و بدن فرصت میکنه مریو ...ترمیم کنه اگه رعایت نکنه کم کم دریچه معدت با اسید از بین میره و حتی غذا هم بر میگرده این مال کهنه شدن و توجه نکردنه پس رعایت کنی بهتره

منم هرشب این مشکلو دارم، به زوور خوابم میبره یا اولای خواب هی نفسم قط میشه میپرم از خواب قبل خواب ...

آخه بدبختی جدیدا گرمی هم میخورم گر میگیرم

کبدم حرارتش رفته بالا ولی معدم سرده

داشتم ولی شدید نبود.باردار شدم افتصاح شده شبا همش بیدارم.یه لقمه غذا نمیتونم بخورم.متاهلی باردار یا ...

متاهلم دوتا بچه

اووووووووووووووف همه ی این روزا رو گذروندم

خدا بهت صبر بده

خلط پشت حلقم داری؟

2706