2726
عنوان

مهر و دلسوزي مادرانه همبن بود

597 بازدید | 42 پست

امشب براي من شب سرنوشت سازي بود حداقل تا اينجاي زندگيم 

نتايج كنكورم اومد

پارسال  موقع نتايج مامانم خونه نبود منم نتيجمو ديدم حالم بد شد خيلي زياد

مامانم دعوام كرد چرا نموندي من بيام باهم ببينيم كنارت. باشم

امسال مداركو ازم گرف گفت تنها نبين

امشب صداش كردم گفتم نتايج اومده بخدا از استرس نه رنگ ب رخسار داشتم نه حال 

يخ كرده بودم

اومد چند دقيقه نشست گفت من ميخوام بخوابم چون لگه نتيجت بد باشه من بايد تا صبح بيدار بمونم بعد فردا حالم بد مبشه

منو ب حال بدم گذاشت و رفت خوابيد 

دلم اونقد شكسته ك نتيجه كنكور در برابرش چيزب نيس

هنوزم نتيجه رو نديدم

يني ي شب نميتونست كنارم باشخ😭😭😭ي شب نميشد نخوابه😭😭😭ي شب نميتونست با من يا بخنده يا گريه كنه

ولي من تا صبح دارم اشك ميريزم و استرس ميكشم با تپش قلب و اونم ميدونست اوضامو

حتي باهام حرف نزد ارومم كنه

تو رو خدا اگه نميتونيد ارومم كنيد اذيتم ننكنيد حالم بده

قوی باش

قانون طبیعته ک ادمای ضعیف نابود میشن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا عزیزم من درکت میکنم چون مامان منم تو بحرانی ترین شرایط زندگی من منو ول کرد گف باید برم خواهرم زایمان کرده چشم انتطارمه حالا به خدا باخواهرش روز عادی لجه هیچ وقتم من یادم نمیره اون روزا رو بیخیال این روزام میگذره الانم اصلا استرس نداشته یه چند تا ذکر بگو پاشو قشنگ محکم باش برو ببین نتایج چی شده مطمینم قبول شدی اصلااا شک نکن بدو دیه برو انشاله خوش خبر باشی 😍😍😍😍😍😍🙈🙈🙈🙈🙈🙈

مداركمو ندارم وگرنه ميرفتم مداركم دست مامانمه و خوابه

خوب گلم حتما خواسته استرست تاصبح ازبین بره بعد دوتایی صبح ببینید حالا عوض غصه خوردن پاشو یه دست و روتو بشور صبحانتو بخور یه ذره تنهایی رفاقتی باخدا حرف بزن دلت واشه بعد مامانتو بیدارکن دوتایی باهم بشینید نتیجه رو ببینید انشالههههههههههه که قبولی 

خوب گلم حتما خواسته استرست تاصبح ازبین بره بعد دوتایی صبح ببینید حالا عوض غصه خوردن پاشو یه دست و رو ...

مرسي ممنون از حرفات

ولي نميزارم مامانم نتيجمو ببينه ديگه بهش اين حقو نميدم اون منو با تپش قلبم و اون حالم ك دستام ميلرزيد تنها گذاشت

مداركمو ندارم وگرنه ميرفتم مداركم دست مامانمه و خوابه

شاید خواسته شما هم شب نبینی که به هم بریزی.تو روز ببینی که راحت تر بگذرونی.البته انشالله که قبول شدی ولی میگم شاید مامانت همچین فکری کرده.وگرنه همینکه مدارکو گرفته که تنها نبینی یعنی بی اهمیت نبوده و براش مهم بوده که اذیت نشی

شاید خواسته شما هم شب نبینی که به هم بریزی.تو روز ببینی که راحت تر بگذرونی.البته انشالله که قبول شدی ...

ولي خب ميتونست يكم ارومم كنه فقط گف من حالم بد ميشه نخوابم بعدم رفت گفت بهتره شب نبيني اما من اون قد استرس كشيذم كه دلم ميخواد بالا بيارم سرمم درد ميكنه

به خدا می فهمم.. پشت آدم نیستند... مادر منم همینه شب کنکورم بیدارش کردم رتبمو بهش بگم اومد بهم گفت باعث خجالتم چون ممکنه دختر عموم رتبه بهتر بیاره میفهمم... خوشا به حال اونا که مادرای بفکری دارند

مامانم پنج سالم که بود بابام فوت کرد اونم ولم کرد و رفت شوهر کرد... چقد توقعت بالاست😂

عزیز هر کی یه دردی تو زندگیش داره فکر نکن دردی که این میکشه ذره ای کمه این که مادر نباشه غم بزرگیه ولی این که باشه و پشتت نباشه بدتر نمک رو زخمات باشه درد بدتریه

2706