2726
یعنی خودم باید بزارم مگه میشه آدم دلش نمیاد

من با خواهرم رفتم. یه چیزی شبیه معذرت میخوام آلت که یه سیم بهش وصل بود به مانیتور داد بهش تا خودش بذاره اونجاش بعد که گذاشت خود خانمه دستشو از زیر پارچه اورد تو و انتهای دسته اون وسیله رو گرفت و کنترل میکرد تا فیلمش بیفته تو مانیتور 

من با خواهرم رفتم. یه چیزی شبیه معذرت میخوام آلت که یه سیم بهش وصل بود به مانیتور داد بهش تا خودش بذ ...

مرسی عزیزم که توضیح دادی این چیزا پیش میاد از زن بودن خودم متنفر میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی عزیزم که توضیح دادی این چیزا پیش میاد از زن بودن خودم متنفر میشم

فدات❤ ما زنها در مورد خودمون اینطور فکر می کنیم اما در واقعیت همه اینها معجزات طبیعت و خلقت خداست که اتفاقا برای آقایون جذاب هم هست. به زن بودن خودت افتخار کن و از اینجور چیزها خجالت نکش🌹

خدا کنه من اینجوری نشم منم رفتم برا سونوی شکم انقد اب خورده بودم خدا خدا میکردم خودمو خیس نکنم بیچار ...

سونوی واژینال دیگه آب نمیخوادبخوری خیالت راحت،فقط یه دستگاه میکنه توی بدنت و سونو انجام میده،اول یکم درد میکنه تو رحم میچرخونه هم یه حس بد داره یه جوریه

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️