2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من رفتم.باردار هم بودم رفتم.هیچ‌مشکلی نبود اصلا هم درد نداشت.یه پارچه میاندازن روت احساس راحتی بکنی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2720
2714

زیاد اذیت نمیشی ولی من انجام دادم احساس می‌کردم هر لحظه ممکنه باد ازم خارج بشه داشتم از استرس سکته میکردم😁😁

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

عزیزم اون اصلا نگاه نمی کنه یه پارچه میندازه روت و اون وسیله رو میده به خودت تا بذاری اون قسمت. خودش فقط مانیتور رو نگاه میکنه که هیچی از اندام بیرونی توش مشخص نیست. خیالت راحت 

عزیزم من دوسال پیش رفتم 85بود هیچ دردوخجالتیم نداره چون دکتر اصلا نگاتم نمیکنه ازبس ک عادیه براش

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
زیاد اذیت نمیشی ولی من انجام دادم احساس می‌کردم هر لحظه ممکنه باد ازم خارج بشه داشتم از استرس سکته م ...

خدا کنه من اینجوری نشم منم رفتم برا سونوی شکم انقد اب خورده بودم خدا خدا میکردم خودمو خیس نکنم بیچاره دکتره گفت چقد اب خوردی تازه مرد بود

2706