1874
1823

قبلش برو حموم و تمیز و دسته گل برو دکتر 

عیب نداره هممون خجالت می کشیم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله ۹۹/۹/۹ دختر گلم کاملا سالم و سلامت میاد بغلم🌹 اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤ان شالله قسمت همه منتظرا❤اللهم صل علی محمد و آل محمد❤ خدایا همه رو به آرزوشون برسون🎈 میشه یک صلوات بفرستی برا سلامتی دخملم؟🥰 من هر وقت توی امضای کسی ببینم میفرستم🌸

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

عزیزم من تجربه ندارم اما میگن درد نداره یا خیلی خیلی کمه...البته بهت حق میدم چون تجربه نکردی میترسی...اگه هم خجالت میکشی حتما دکترزن برو گلم که سونورو انجام بده

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

زیاد اذیت نمیشی ولی من انجام دادم احساس می‌کردم هر لحظه ممکنه باد ازم خارج بشه داشتم از استرس سکته میکردم😁😁

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

عزیزم اون اصلا نگاه نمی کنه یه پارچه میندازه روت و اون وسیله رو میده به خودت تا بذاری اون قسمت. خودش فقط مانیتور رو نگاه میکنه که هیچی از اندام بیرونی توش مشخص نیست. خیالت راحت 

زیاد اذیت نمیشی ولی من انجام دادم احساس می‌کردم هر لحظه ممکنه باد ازم خارج بشه داشتم از استرس سکته م ...

خدا کنه من اینجوری نشم منم رفتم برا سونوی شکم انقد اب خورده بودم خدا خدا میکردم خودمو خیس نکنم بیچاره دکتره گفت چقد اب خوردی تازه مرد بود

1826
یعنی خودم باید بزارم مگه میشه آدم دلش نمیاد

من با خواهرم رفتم. یه چیزی شبیه معذرت میخوام آلت که یه سیم بهش وصل بود به مانیتور داد بهش تا خودش بذاره اونجاش بعد که گذاشت خود خانمه دستشو از زیر پارچه اورد تو و انتهای دسته اون وسیله رو گرفت و کنترل میکرد تا فیلمش بیفته تو مانیتور 

من با خواهرم رفتم. یه چیزی شبیه معذرت میخوام آلت که یه سیم بهش وصل بود به مانیتور داد بهش تا خودش بذ ...

مرسی عزیزم که توضیح دادی این چیزا پیش میاد از زن بودن خودم متنفر میشم

مرسی عزیزم که توضیح دادی این چیزا پیش میاد از زن بودن خودم متنفر میشم

فدات❤ ما زنها در مورد خودمون اینطور فکر می کنیم اما در واقعیت همه اینها معجزات طبیعت و خلقت خداست که اتفاقا برای آقایون جذاب هم هست. به زن بودن خودت افتخار کن و از اینجور چیزها خجالت نکش🌹

1899