1874
1823

هفته نه بارداریمه نمیخام ناشکری کنما ولی چون خودم نمیخاستم باردار شم با ی پسر شیرخوار و...هیلی ضعیف شده بدنم از هیچ جهت شرایط بچه دار شدن ندارم ولی خوب خدا خواسته رو نمیشه چیزی گفت انامشکلم اینه هیچ حسی ب این فسقلی ندارم خیلی ناراحتم ازین بابت سر پسر اولم لحظه ب لحظه بارداریمو عشق میکردم امت سر این طفل معصوم نمیتونم اصلا

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به خودت تلقین نکن.. به این فکر کن که وقتی به دنیا بیاد چقدر شیرینه.. به این فکر کن که دو روز دیگه هم مت میشه.. به سختیاش فکر نکن به این فکر کن که به عنوان مادرش چقدر ممکنه دوست داشته باشه

طبیعیه عزیزم. چون انتظارش رو نداشتی . سعی کن با خودت کنار بیای ، به این فکر کن که مامان خوبی هستی و داری تلاش میکنی برای پسر کوچولوت که خیلی دوستش داری هدیه یه داداش خوشگل بیاری ....خودت رو سرگرم کن، بیشتر تقویت کن و فقط منتظر اتفاق های خوب و خوش باش . کاری هست که شده و هیچ کار خداوند بی حکمت نیست.....انشاالله به سلامتی . 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

نگران نباش ب دنیا بیاد عاشقش میشی

دخترخاله منم بچه دومش ناخواسته بود اصلا همش میگفت اینو دوس ندارم چرا اومد . الان بچه دومش مث پروانه دور مامانش میچرخه و اونم خیلی میخوادش

💚گروه سبز💚 قد 158  وزن اولیه 59  وزن جدید 53  وزن هدف 51💪 فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی اندامی که همیشه رویاشو داشتی به دست آوردی   تاریخ 99/9/9 اونی ک دوسش دارم خواستگاری جدی ازم میکنه ب امید خدای ارحم الراحمین خودم  
1825
به خودت تلقین نکن.. به این فکر کن که وقتی به دنیا بیاد چقدر شیرینه.. به این فکر کن که دو روز دیگه هم ...

باورت میشه تو این دوماه هیچی نمیتونم بخورم همه ش کارم شده اب وخواب حالم خیلی بده نمیتونم اصلا برام دعا کن ازون طرفم خواهرم چن ساله منتظر نینیه کاش خدا ب اونم میداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبیعیه عزیزم. چون انتظارش رو نداشتی . سعی کن با خودت کنار بیای ، به این فکر کن که مامان خوبی هستی و ...

دعا میکنم پسرم بااین نینی کنار بیاد خیلی حسوده اخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش ب دنیا بیاد عاشقش میشی دخترخاله منم بچه دومش ناخواسته بود اصلا همش میگفت اینو دوس ندارم ...

یعنی میشه منم عاشق نینی دومی بشم دنیاها بیاد برام جای پسراولمو نمیگیره اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باورت میشه تو این دوماه هیچی نمیتونم بخورم همه ش کارم شده اب وخواب حالم خیلی بده نمیتونم اصلا برام د ...

ایشالا که خوب میشی ولی جدا میگم به دور از این که حالا حالت خوبه یا نه نذار این حس روی فرزندانت تاثیر بزاره.. کشیدم که میگم... تمام تلاش تو بکن که جنبه خوب قضیه رو پیدا کنی... ایشالا هر دوتون هم شما هم خواهرتون به مراد دلتون میرسید😉

بارها دیدم خانوما ازاین حساداشتن و خوشبختانه اون بچه بعد عزیزتر میشه 😂باور کن دیدم گ میگما

امیدوارم بااومدنش زندگیمون بهتر بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه منم عاشق نینی دومی بشم دنیاها بیاد برام جای پسراولمو نمیگیره اصلا

حالا صبرکن. شنیدم بچه ناخواسته بعد ب دنیا اومدن بیشتر عزیزه   شماهم بیخیال باش حداقل نگو نمیخوایش بذار تو ارامش ب دنیا بیاد.

💚گروه سبز💚 قد 158  وزن اولیه 59  وزن جدید 53  وزن هدف 51💪 فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی اندامی که همیشه رویاشو داشتی به دست آوردی   تاریخ 99/9/9 اونی ک دوسش دارم خواستگاری جدی ازم میکنه ب امید خدای ارحم الراحمین خودم  
1826
ایشالا که خوب میشی ولی جدا میگم به دور از این که حالا حالت خوبه یا نه نذار این حس روی فرزندانت تاثیر ...

قربونت برم مرسی از دعای قشنگت عزیزم االان فقط رو پسرم تلاش میکنم ک قبول کنه.اونروز میگم مامان ی نینی بیاریم برات بازی کنی میگه من کاری ندارم فقط بغل تو وبابام نباید باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا صبرکن. شنیدم بچه ناخواسته بعد ب دنیا اومدن بیشتر عزیزه     شماهم بیخیال باش حداقل نگو ...

انشاالله....قشمت همه منتظرا وابجی من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم مرسی از دعای قشنگت عزیزم االان فقط رو پسرم تلاش میکنم ک قبول کنه.اونروز میگم مامان ی نینی ...

اونم وقتی بچه به دنیا بیاد به دلش میشینه.. بچست دلش توجه می خواد.. بهترین کارم توجه کردن بهشه... البته که شما به هیچ عنوان اینطوری نیستی اما من پدر مادرم برای این که مستقل بارم بیارن هیچ وقت بهم محبت آنچنانی نکردن.. من تا حالا یه بار از دهن نه پدرم نه مادرم دوست دارم نشنیدم واسه همین به همه میگم به بچه هاشون محبت کنند

اونم وقتی بچه به دنیا بیاد به دلش میشینه.. بچست دلش توجه می خواد.. بهترین کارم توجه کردن بهشه... الب ...

ای جانم پدر مادرت حتما صلاحتو میخاستن.والا من ک همه توجهم ب این فسقلیه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنم پسرم بااین نینی کنار بیاد خیلی حسوده اخه

عزیزم حست برای اینکه بدنت ضعیف شده حق داری هم تازه زایمان کردی هم تو دوران بارداری هورمون ها بهم میریزه...مگه میشه دوستش نداشته باشی گلم😍...ایشالا خدابهت آرامش وصبوری بده..اما ایشالا این کوچولو صحیح وسالم اومد بغلت جلوگیری کن تا دیگه این مشکل برات پیش نیاد❤

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718