2737
2734
عنوان

اقایونی ک میان سایت

174 بازدید | 15 پست

مثل این میمونه ک خانما دور هم جمع شن سبزی پاک کنن ی اقا بیاد بینشون سبزی پاک کنه و حرفای خاله زنکی بزنه بگه و بخنده!! خدایی خیلی خزو چیپه

قبلا باز میترسیدن با نام کاربری خانم میومدن لو میرفتن !!

الان با افتخار اسم کاربریشوم اسم خودشونه و پروفایلشونم میزارن تو بعضی بحثا هم شرکت میکنن!

چ با اسم خودشون بیان چ مستتر بشن پشت اسم خانوم در کل کار چیپ و زشتیه ..

اینمه برنامه اجتماعی اینستا ، واتساپ ، تل هست

مطمئن باشین نبودتون اینجا کمبودی ایجاد نمیکنه!!

دیروز من با ی کاربر هعیی ریپلای میکردم شوخی میکردم و میخندیدم!!!

ی لحطه به خودم اومدم دیدم اسم کاربریش reezaaa هست پس من چرا نفهمیدم!!!!

چون من تصورم از نینی سایت کاربراش خانومه!

فک میکنم پشت هر اکانتی ی خانم هست!

اون کاربرم من roozaaa میخوندم اسمشو فک میکردم دختره!!

❌ خانم های گللل😊😊😊لطفا جنجالی نکنید اگه ببینم تو پوستها کسی توهین میکنه تاپیک قفل میکنم من فقط نظرمو گفتم با تچکرررر😛😂😉❌

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂😂😂😐😐😐

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
2738
وای خیلی ب موقع بود عالی..اخرش اقایون توهمین سایت شوهرمیکنن و بچه میارن🤣🤣

گونا دالن نگید 😂😂😂😂😂😁

مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾
2706