2726
عنوان

انگشتر موکل دار مهره مار

| مشاهده متن کامل بحث + 5506 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط میتونم بهت بگم ترس اصلا نداره.من دیدم کسانی که با این انگشترکارهای بزرگی کردند.چندموکله هست؟ شای ...

ن گفت بستگی چیزی ندای و مو کلات خوبن  هیچ مشکلی نیس فقط زمان میبره باهات خو بگیرن  ولی من دگیه استفاده نکردم یعنی درخواستی ندادم نمخوامش کجا ببرم بندازم خوبه

2728
خودمم ب همین پی بردم انگشترو هم بنظرت بدم تو آب چیزی نشه یه موقع 😔چ غلطی کردم

نه بده به اب روان رودخانه ای جایی هیچی نمیشه مطمین باش دورازجونت نگران نباش اصلا هیچی نمیشه هرروز سوره جن بخون بزار انرژی منفی ازت دوربشه سوره اش کوتاهه ولییییی پرازمعجزه حتما امتحانش کن می ارزه من یه حاجت محالمو باخوندن این دعا و دورشدن انرژی منفی ازم گرفتم 

اینادهمه شیاد هستن اگه قرار بود چیزی بشه تا حالا شده بود نترس الکی مطمئن باش الان اگه بازش کنی چندتا کاغذ با دست خط خرچنگ قورباغه نوشته که خوانا هم نیست

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
سرتو کلاه گذاشته وقتی هیچی ازش ندیدی 

خدا روشکر حاظرم قلابی باش خیلی پشیمونم انگشتر خیلی ازش استفاده نرکردم خودش گفت طول میکشه درس مطمعن نیستم ولی دعاها نتیجه نداد برام

از چه اسمی هم ناکس برا تبلیغ و فروش استفاده کرده اینادفقط میخوام با اعتقادات مردم شیادی کنن

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706