2726
عنوان

انگشتر موکل دار مهره مار

| مشاهده متن کامل بحث + 5506 بازدید | 81 پست
انگشتر تنها 700 هزینه دعاها یادم نیس

اگه انگشتر واقعی مهره مار بود زودتر از تینا جواب گرفته بودی عزیزم به چیزی که حق تو نیست اصرار نکن بعد باعث ناراحتیت میشه حتما خدا ی چیزی میدونه که نمیده

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

عزیزم اینا همش چرت وپرته توخدا به این بزرگیو فراموش کردی چسبیدی به یه دعا ببر بندازش دور رودخونه ای جایی عوضش ارتباطتو باخدا بیشتر بیشتر باهاش درد ودل کن بیشتر باهاش صمیمی شو مثل یه رفیق هرچی میخوای از خودش بخواه شک نکن شک نکن خودش بهت میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب فعالش نکن

ازش استفاده نکردم ولی نمخوام تو خونه باش هرچ ن گفت روحانیه صد باز پرسیدم گفت برای کمک میگیری شما ن اینکه بهت آسیب بزنه اونموقع خر شدم ولی الان پشیمونم نیمدونم چکارش نم

وقتی ن دعایی ک ازش گرفتی ج داده ن این انگشتر مشخصه شیاد بودهو کلاهبردار خاسته بهت ی چیزی گفته باشه ف ...

ولی تو کانال کلی صدا بود ک راضی بودن آخه گفت یکی دوماه شاید نتیجه نگیری از درخواستشان  و من استفاده نکردم ولی دعاها آره جواب نداد

2728

من شنیدم دعا که تو خونه پیدا میکنی اگه بندتزی ی جایی که نجس باشه مثل توالت باطل میشه اما دقت کن اسمی روش نوشته نشده باشه که گناه کرده باشی

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
عزیزم اینا همش چرت وپرته توخدا به این بزرگیو فراموش کردی چسبیدی به یه دعا ببر بندازش دور رودخونه ای ...

خودمم ب همین پی بردم انگشترو هم بنظرت بدم تو آب چیزی نشه یه موقع 😔چ غلطی کردم

فقط میتونم بهت بگم ترس اصلا نداره.من دیدم کسانی که با این انگشترکارهای بزرگی کردند.چندموکله هست؟ شای ...

تو چقد بلدی نکنه خودت از این کارا میکردی

من شنیدم دعا که تو خونه پیدا میکنی اگه بندتزی ی جایی که نجس باشه مثل توالت باطل میشه اما دقت کن اسمی ...

بستن با پارچه سبز دوخته شده میترسم باز کنم گفتم ببرم بندازم تو رودخونه نظرت چیه

بستن با پارچه سبز دوخته شده میترسم باز کنم گفتم ببرم بندازم تو رودخونه نظرت چیه

بنظرم چیزی نمیشه مثلا میخواد چی بشه ؟

2706