2410
2553
عنوان

انگشتر موکل دار مهره مار

5461 بازدید | 81 پست

بچه ها اول از همه خواهشا نترکونید من یکسال پیش از زنی اینارو گرفتم البته جرات نکرد مازش استفاده کنم اینم بگم زنه ادعای خدا پیغمبری زیاد داشت یعنی منظورم اینه اهل دعا نماز زیاد بود البته تو تلگرام  کلی صدا بود ک نشون میداد مردم راضین خلاصه با این ک استفاده ای از اون انگشتر نکردم نمخوام تو خونمونم باش میترسم پشیمون شدم احساس میکنم گناهه هرچن گفت کار بد انجام بخوای نمیده یا مثلا قبلش دور کعت نماز ب نیت اون موکلا بخون از این حرفا میخواستم بگم چکارش کنم بنظرتون خیلی میترسم 😔توروخدا سرزنش نکیند  و اینم قبلا گفتم دعا هم ازش گرفتم ک سوزندنی و خاک کردن تو قبرستون و.... بود برای برگشت معشوق یسال پیش ولی نشد ولی مث سگ پشیمونم  چکار کنم 😭عذاب وجدان دلم نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت روحانیه و رمزشم بهم داد و یه دعا ک سبز رنگ بود گفت حکم شناسنامه انگشتر و داره  گفت هر خواسته ای داری دورکعت ب نتشون نماز بخون عود و شمع روشن کن و درخ واست بده من فقط یبار اینکارو کردم ک نشد بعد اون کلا پشیمون شدم 😔اصلا نمیدونم چطور اونکارارو کردم بس ک احمقم خدا منو ببخشه

2456
مهره مار حقیقت داره من خودم ب عینه دیدم 

واقعا؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

مثلا چکار میکنه گفت 40 روز بنداز گردنت من بیشترم انداختم اما بعد دیگه گذاشتم تو کمدم الان دیگه نمخوامش فکرم  نمیکنم کاری کرده باش برام 

2714

مهره مار چیه ؟؟

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
گفت روحانیه و رمزشم بهم داد و یه دعا ک سبز رنگ بود گفت حکم شناسنامه انگشتر و داره  گفت هر خواست ...

وقتی ن دعایی ک ازش گرفتی ج داده ن این انگشتر مشخصه شیاد بودهو کلاهبردار خاسته بهت ی چیزی گفته باشه فقط

مثلا چکار میکنه گفت 40 روز بنداز گردنت من بیشترم انداختم اما بعد دیگه گذاشتم تو کمدم الان دیگه نمخوا ...

بستگی داره اصل باشه یا ن 

اگ ذهنتون رو اصلاح کنین✔مابقی زندگیتون سر جاش قرار خواهد گرف.
2706