2726
عنوان

رتبمو فهمیدم بالاخرههه

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولین نفر بودم توو سایت سنجش ک جوابو دیدم😂😂😂بهم وحی شد ک قراره جوابا بیاد نخوابیدم

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
خوب خیلی خوب شدی رشتت چیه  مبازکت باشه

خانم معلم ایندست دیگه😍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728
اره نخوندم.. میاره تربیت معلم انشالله

انشاللههه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
علوم انسانی ممنون عزیزم میخوام علوم تربیتی فرهنگیان درس بخونم اگر خدا بخواد

انشالله توکل بخدا موفق باشی

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
سال چندم بود؟ چقدر خوندی؟ 

سال دوم بودم...خوب میخوندم تا عید وبی خب یه بیماری بصورت ناگهانی برام پیش اومد دیگه تمرکز نداشتم درسمو حدود یک ماهو نیم گذاشته بودم کنار...وحشتناک بود سال کنکور برام!

آرزوها بی اندازه بی رحمند🌙
2706