2733
2734
عنوان

رتبمو فهمیدم بالاخرههه

968 بازدید | 52 پست

انقدر استرس داشتم جرئت نمیکردم برم اون سایت لعنتی رو باز کنم منتظر موندم داداشم بیدار شد نگاه کنه شدم 6200😶

آرزوها بی اندازه بی رحمند🌙

منم موقع اذان صبح فهمیدم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من انقدر سر جلسه از استرس حالم بد بود و سال کنکورمو با بیماری گذروندم فکر میکردم حسابی بشم ده هزار امسال از این لحاظ خوشحالمم

آرزوها بی اندازه بی رحمند🌙

ان شاءالله به سلامتی با انتخاب رشته خوب یه دانشگاه خوب قبول شی موفق وپیروز باشی 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738

انشالله موفق بشی عشقم

پروفت خودتی؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706