2703
2553
عنوان

خواهش می کنم بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 41 پست
خوبه بخدا  دوست من پسرش تیز هوشان حلی میرفت ۵۰۰۰  شد

من‌ هم فرزانگان هستم

ولی از اسفند هیچی نخوندم

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه که مگه چه رشته ای میخوای؟؟؟

مهندسی مواد 

علوم کامپیوتر 

فیزیک محض

شیمی محض 

تهران دولتی

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
2720
چه اشتباهی کردی   ولی رشته از دانشگاه مهم تره    خودت فکر میکردی چند بشی

5000

آره احتمالا تو قلمچی زده بود تو تهران قبولم ولی می ترسم

ترس نداره عزیزم،باکسی که میتونه مشورت کن توانتخاب رشتت، 

خوب انتخاب رشته کنی ،لبت به خنده میشه باز۰😁😂✌

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2714
چه اشتباهی کردی   ولی رشته از دانشگاه مهم تره    خودت فکر میکردی چند بشی

مامانم فوت کرده بود کرونا مدرسه نرفتم خونه رو اداره کردن بابام هم کمک می کرد ولی سر کار بود اکثرا

چنگ اعصاب با مامان بزرگم

ترس نداره عزیزم،باکسی که میتونه مشورت کن توانتخاب رشتت،  خوب انتخاب رشته کنی ،لبت به خنده میشه ...

امیدوارم دعا کنید لطفا برام

اینا بازار کا ر نداره  نرو حیفه

آخه چجوری شهرستان برم

من‌ پشت کنکور باید بمونم

مهندسی مواد  علوم کامپیوتر  فیزیک محض شیمی محض  تهران دولتی

با بچه هاایی که قبول شدن پارسال مقایسه کردی؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706