2726
عنوان

خواهش می کنم بیاید یه لحظه

276 بازدید | 41 پست

من رتبه 9000منطقه یک ریاضی شدم

خیلی بده 

چیکار کنم با فامیل اخه

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
مگه تاچندخوبه

نمی دونم 

من‌ هم سوالم همینه

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كار خاصي نبايد بكني

فاميل مبارك بايد سرش توي اونجايي كه ميدونين خودتون باشه😍

رتبه ي كنكور يه چيز شخصيه.

به هيچ بني بشري ربطي نداره.

تامام

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2728

۵۰۰۰۰ بودی چی

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
۵۰۰۰۰ بودی چی

الان اینقدر حالم بده نمی دونم چمه

كار خاصي نبايد بكني فاميل مبارك بايد سرش توي اونجايي كه ميدونين خودتون باشه😍 رتبه ي كنكور يه چيز ...

نمی دونم چمه دارم سکته می کنم

عزیزانی که آنلاین هستید میشه آرومم کنید

نمی دونم چمه دارم سکته می کنم

بيخيال بابا😐

تو واسه آينده ي خودت تلاش مي كني يا آينده ي فاميل؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
الان اینقدر حالم بده نمی دونم چمه

میگن تا۶۰۰۰۰مجازشدن،

پس ۹۰۰۰هستی حتمالا قبول میشی ،سعی کن درست انتخاب رشته کنی🌺🌺

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
میگن تا۶۰۰۰۰مجازشدن، پس ۹۰۰۰هستی حتمالا قبول میشی ،سعی کن درست انتخاب رشته کنی🌺🌺

آره احتمالا تو قلمچی زده بود تو تهران قبولم ولی می ترسم

بيخيال بابا😐 تو واسه آينده ي خودت تلاش مي كني يا آينده ي فاميل؟

به خاطر بابام نگرانم میشکنه

به مامانم که فوت کرده امسال قول داده بود من خوب بشم

2706