1874
1823
عنوان

خواهش می کنم بیاید یه لحظه

262 بازدید | 41 پست

من رتبه 9000منطقه یک ریاضی شدم

خیلی بده 

چیکار کنم با فامیل اخه

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  
مگه تاچندخوبه

نمی دونم 

من‌ هم سوالم همینه

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  

كار خاصي نبايد بكني

فاميل مبارك بايد سرش توي اونجايي كه ميدونين خودتون باشه😍

رتبه ي كنكور يه چيز شخصيه.

به هيچ بني بشري ربطي نداره.

تامام

دوست عزيز ني ني سايتي سلام👋🏼 ميخواستم بهت بگم لطفا وقتي كاربري بنا به دلايلي تاپيك ميزنه و سؤالي داره، اونُ سين جيم نكن!!!مثلا: " هدف از اين تاپيك چيه؟" يا " خودت اينُ نميدونستي" يا ” ميتونستي گوگل سرچ كني🙄" يا " مگه ما دكتريم؟ " يا " ما از كجا بدونيم؟ " يا " جواب كاملا مشخصه، ديگه چرا تاپيك زدي" و ....! ببين دوست عزيزم، توي ني ني سايت هر كاربري حق تاپيك زدن داره و شما نميتوني تعيين تكليف كني كاربرا چه تاپيكي بزنن يا نزنن ( البته به جز مـوارد ممنوعه)، پس مسلما اگه كاربري تاپيكي زد و سؤالي داشت، بازم شما حق دخالت نداري!😁 پس بهتره اگه تاپيكي باب ميل شما نبود ( يا كلا باهاش حال نكردين!) اونُ ترك كنين و بذارين كاربرايي كه قصدشون راهنمايي كردنه، پست بذارن😃 اگه واسه استارتر كارآگاه بازي در بيارين مسلما با روي باز ازتون استقبال نمي كنه و خودتون مجبور به ترك تاپيك ميشين( چون اون تاپيك در هر صورت متعلق به استارتره!) پس بياين يكم با فرهنگ باشيم و پيشاپيش مـرسي كه درك مي كنين😍 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

۵۰۰۰۰ بودی چی

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
1825
۵۰۰۰۰ بودی چی

الان اینقدر حالم بده نمی دونم چمه

كار خاصي نبايد بكني فاميل مبارك بايد سرش توي اونجايي كه ميدونين خودتون باشه😍 رتبه ي كنكور يه چيز ...

نمی دونم چمه دارم سکته می کنم

عزیزانی که آنلاین هستید میشه آرومم کنید

نمی دونم چمه دارم سکته می کنم

بيخيال بابا😐

تو واسه آينده ي خودت تلاش مي كني يا آينده ي فاميل؟

دوست عزيز ني ني سايتي سلام👋🏼 ميخواستم بهت بگم لطفا وقتي كاربري بنا به دلايلي تاپيك ميزنه و سؤالي داره، اونُ سين جيم نكن!!!مثلا: " هدف از اين تاپيك چيه؟" يا " خودت اينُ نميدونستي" يا ” ميتونستي گوگل سرچ كني🙄" يا " مگه ما دكتريم؟ " يا " ما از كجا بدونيم؟ " يا " جواب كاملا مشخصه، ديگه چرا تاپيك زدي" و ....! ببين دوست عزيزم، توي ني ني سايت هر كاربري حق تاپيك زدن داره و شما نميتوني تعيين تكليف كني كاربرا چه تاپيكي بزنن يا نزنن ( البته به جز مـوارد ممنوعه)، پس مسلما اگه كاربري تاپيكي زد و سؤالي داشت، بازم شما حق دخالت نداري!😁 پس بهتره اگه تاپيكي باب ميل شما نبود ( يا كلا باهاش حال نكردين!) اونُ ترك كنين و بذارين كاربرايي كه قصدشون راهنمايي كردنه، پست بذارن😃 اگه واسه استارتر كارآگاه بازي در بيارين مسلما با روي باز ازتون استقبال نمي كنه و خودتون مجبور به ترك تاپيك ميشين( چون اون تاپيك در هر صورت متعلق به استارتره!) پس بياين يكم با فرهنگ باشيم و پيشاپيش مـرسي كه درك مي كنين😍 
الان اینقدر حالم بده نمی دونم چمه

میگن تا۶۰۰۰۰مجازشدن،

پس ۹۰۰۰هستی حتمالا قبول میشی ،سعی کن درست انتخاب رشته کنی🌺🌺

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
میگن تا۶۰۰۰۰مجازشدن، پس ۹۰۰۰هستی حتمالا قبول میشی ،سعی کن درست انتخاب رشته کنی🌺🌺

آره احتمالا تو قلمچی زده بود تو تهران قبولم ولی می ترسم

بيخيال بابا😐 تو واسه آينده ي خودت تلاش مي كني يا آينده ي فاميل؟

به خاطر بابام نگرانم میشکنه

به مامانم که فوت کرده امسال قول داده بود من خوب بشم

عزیزانی که آنلاین هستید میشه آرومم کنید

خوبه که مگه چه رشته ای میخوای؟؟؟

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیtypeee20@ پیام بدید
1826
خوبه بخدا  دوست من پسرش تیز هوشان حلی میرفت ۵۰۰۰  شد

من‌ هم فرزانگان هستم

ولی از اسفند هیچی نخوندم

خوبه که مگه چه رشته ای میخوای؟؟؟

مهندسی مواد 

علوم کامپیوتر 

فیزیک محض

شیمی محض 

تهران دولتی

من‌ هم فرزانگان هستم ولی از اسفند هیچی نخوندم

چه اشتباهی کردی   ولی رشته از دانشگاه مهم تره    خودت فکر میکردی چند بشی

«لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین»
چه اشتباهی کردی   ولی رشته از دانشگاه مهم تره    خودت فکر میکردی چند بشی

5000

1718