2737
2734
عنوان

شوهرم مثل زنا ناز داره

593 بازدید | 25 پست

بهونه میخوات واسه قهرمنتظره من برم نازشو بکشم خستم شده از اخلاقش 

تازه برم سمتش با زور و اصرار و التماس آشتی میکنه کلی پسم میزنه تا بالاخره آشتیش بدم 

نقطه ضعفامو میدونه تو موقع قهر ازشون استفاده میکنه 

مثلا من خوشم نمیاد قلیون بکشه اونم نمیکشه تا موقعی که قهر کنیم 

منم اکثروقتها به خاطر همین که از نقطه ضعفام استفاده نکنه زودی میرم آشتی ولی واقعا خسته شدم

البته قهر نباشه یه مرد به تمام معنا عالی میشه از هر نظری شده دستم پامو میبوسه هییییچی برام تو زندگی کم نذاشته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای که چقدر از این جور تاپیک ها بدم میات  ولی مجبور بودم  دلم گرفته بود گفتم درد و دل کن ...

نه عزیزم

ازبس تاپیک کنکور دیدم خسته شده بودم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738
خب یه مدت نرو سمتش که بدونه همیشه منت کشی نمیکنی

خب گاهی واقعا بهش احتیاج  دارم نمییییییشه

همه کارامو خودش میکنه کلی باهم میریم بیرون من هیچ موقع کارامو تنها انجام نمیدم یا بیرون نمیرم تا اون نباشه

و.....

اصلا بدون اون نمیتونم تموم کارام لنگه اینم شده نقطه ضعفم

وای که چقدر از این جور تاپیک ها بدم میات  ولی مجبور بودم  دلم گرفته بود گفتم درد و دل کن ...

عزیز من شوهر ندارم ولی پدرمم کپ همسر شماست... آقایون اسمشون که منطقین وگرنه پاش برسه از زنا لوس ترند

عزیز من شوهر ندارم ولی پدرمم کپ همسر شماست... آقایون اسمشون که منطقین وگرنه پاش برسه از زنا لوس ترند

آره واقعا خیییییلی لوسه 

خیلی هم بهش گفتم که مثل زنا ناز داری ولی فایده نداره

2706