2703
2553
عنوان

از هفته ی دیگه دانشگاه میرم باید با مترو

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا ی جور دیکه خودت بکش،،نه ناقل ۱۰ نفر شو،نه پول پدرت برای دانگشاه بریز تو جوب

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
لطفا ی جور دیکه خودت بکش،،نه ناقل ۱۰ نفر شو،نه پول پدرت برای دانگشاه بریز تو جوب

بابام برا دانشگاه من پول نمیده دولتی میرم 

قول میدم کرونا گرفتم تو‌خونه بمیرم خوبه؟

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
2456
عزیزم موفق باشی الهی 💕 خیلی مراقب خودت باش این روزا هم میگذره، صبر داشته باش

صبر کردم خدا خودش شاهده من صبر کردم انقد صبر کردم دیگه صبرم تموم شد

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
من همسرم مدیر گروهه. اون برنامه ریزی میکنه. به خاطر این گفتم عزیزم. کارشون قانونی نیست. همسرم میگه ت ...

نمیدونم والا