2726
عنوان

اقا يكي يه تاپيك جامع بزنه😐

208 بازدید | 17 پست

بهتون حق ميدم استرس داشته باشين.

اما لطفا يه تاپيك واحد بزنين و سوالاتتونو بپرسيد.

اينطوري خيلي بهتره.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

استرس چرا🧐

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همینو گفتم یکیشون گفت چشماتون درآد میزنیم    

الهی عیب نداره ناراحت نباش ولی من ک کنکورندارم کارشناسی حسابداری دارم برااستخدام اسم نوشتم دعاکنیدقبول شم توروخدا

منم همینو گفتم یکیشون گفت چشماتون درآد میزنیم    

🤣كلا دعو دارن انگار

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

هر کی ی دغدغه ای داره ک از نظر خودش مهمه . سایت خودش جامع عست نمیشه ک سایت رو دسته بندی کرد ی گروه کنکوری ی گروه مادرشوهر خواهر شوهری!!!

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

کلا اینجا همینجوریه هر خبری میشه از بس تاپیک میزنن دیوونه میکنن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
هر موقع واسه مادر شوهر تاپیک جامع زدین واسه کنکور هم میزنیم🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂

يكم فكر كن الان😁 همش كه لازم نيست گارد بگيرين كه. 

قبل از گارد گرفتن با خودتون فكر كنين ايا به جا دارم گارد مي گيرم يا نه؟🤔 

الان من خودمم شايد سال ديگه دوباره بخوام كنكور بدم اگه رشته اي كه ميارمُ دوست نداشته باشم!!!

اينطوري بهتر نيست كه يه تاپيك جامع زده بشه تا اينكه دونه دونه به صورت پراكنده با يكي دو تا پست تاپيك بزنين و به درد هيچكس نخوره؟😁 الان چه ربطي داشت به تاپيك مادر شوهر و پدر شوهر؟😁 حتما براي گارد گرفتن بايد يه چرتي سر هم كنين؟😁

هر کی ی دغدغه ای داره ک از نظر خودش مهمه . سایت خودش جامع عست نمیشه ک سایت رو دسته بندی کرد ی گروه ک ...

عزيز من دارم ميگم يه تاپيك باشه، كه همه بره پربازديدا شايد يه بنده خدايي به دردش خورد!🤔 اخه اينطوري كه پراكنده تاپيك ميزنن با يكي دو تا فوقش سه تا دونه پست به چه دردي ميخوره؟

چه حوصله ای داری یه طومار نوشتی وقت ندارم بخونم😁😁😁😁😁

نگران نباش گلم، چيزي به بار علميت اضافه نميكنه. نخون😍 

نگران نباش گلم، چيزي به بار علميت اضافه نميكنه. نخون😍 

👌😂

چه کسی می داند که در پیله تنهایی خود تنهایی؟ /چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟ /پله ات را بگشا! تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!!!! 
2706