2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بد اخلاقی

اینم برام.مهم نیست

شما متخصص قضاوت های زووهنگامی دوستم

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2720

اسی 78 هستی یا 79؟؟

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
موفق باشید 

مررررسی عزیزم

خدا کنه ک به چیزی که میخوام برسم 

دعا کن برام لطفنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
کجای کاری ساعت 3 اومو

خودم کنکور ندارم عزیزم. من ۱۳ سال قبل دادم. برای خواهرزادم خواستم.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2714
من شوخی کردما به عموت بگو حتما خونه ارو بسازه دخترم😂😂😂

از کجا میدونی؟

اتفاقا دو شب پیش اومدن خونمون 

گفتن عروسی نگیریم بچه ها برن سر خونه زندگیشون

گفتپ دقیقا کدوم خونه زندگی منظورته؟

بعدشم پامو کردم تو یه کفش که من بدون خونه خونه ی بابام میمونم 

اونم گفت تا خونه من هست نمیذارم خونه بسازین

و بحث در همین حد باقی موند

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مررررسی عزیزم خدا کنه ک به چیزی که میخوام برسم  دعا کن برام لطفنی

عزیزم رتبت که خیلی خوب شده مبارک باشه با این رتبه همه چیزای خوبه انسانی رو میتونی بیاری 

منظور دوستمون این بود چرا باید ناراضی باشی حرف بدی نزد که یکمم شوخی چاشنیش کرد که شما ناراحت شدی

لبخند بزن اینم میگذره ❄
خودم کنکور ندارم عزیزم. من ۱۳ سال قبل دادم. برای خواهرزادم خواستم.

اها

اخه کل سایت شده تاپیک کنکور برا اون تعجب کردم

ان شالله موفق باشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم رتبت که خیلی خوب شده مبارک باشه با این رتبه همه چیزای خوبه انسانی رو میتونی بیاری  منظور ...

بله شاید به خاطر روحیم باشه 

نه واقعا اصلا چنین رتبه ای رو انتطار نداشتم 

و انگار رو سرم دنبا اوار شد

بازم من راضیم به رضای خدا

مهم اینه که من تلاشمو کردم

اگه نشد خدا نخواست 

قسمتم نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از کجا میدونی؟ اتفاقا دو شب پیش اومدن خونمون  گفتن عروسی نگیریم بچه ها برن سر خونه زندگیشون ...

میدونم اومدن و میدونم فعلا وضعیتتون مشخص نیست

وقتی شوهرت پشتت نیست و هودشم میگه نمیسازم دیگه

خودتم اتقدر جسور و عاقل هستی رو حرفت وایسا و اگه نشد که حرفت پیش بره اصلاکوتاه نیا

رفیقم بود 
2706