2733
2734
عنوان

جواب کنکورم اومد😭💔

479 بازدید | 29 پست

بچه ها من امسال خیلی زحمت کشیدم الان نتایج کنکور اومد زیاد راضی نبودم احساس میکنم آبروی مامان و بابام جلوی همه دوست و آشنا میره بیچاره ها کلی زحمت کشیدن😭💔از اون بدتر اگه دوستای خانوادگیمون بچه هاشون رتبه بهتر بیارن من چی کار کنم؟!؟!؟!؟😭💔تورو خدا یه چیزی بهم بگین دارم دق میکنم😭💔😭💔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رشته و رتبه ات چند بود, خواهرزادم رتبه اش اومد , خواهرم خون گریه میکرد, ارزوش بود دخترش بره فرهنگیان , اخرشم قبولشدرفت توکل کن بخدا

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

عزیزم ببخشید این حرفو میزنم ولی واقعا فازت چیه.... دوستا و آشنا ها جای تو نبودند جای تو هم کنکور ندادند که حالا نیاز باشه جلو اونا خجالت بکشی.... خود اونام اگر کنکور داده باشند میدونن کنکور ایران معنای واقعی بی عدالتیه

2738
رشته و رتبه ات چند بود, خواهرزادم رتبه اش اومد , خواهرم خون گریه میکرد, ارزوش بود دخترش بره فرهنگیان ...

رتبش چند بود؟؟؟؟؟

******خداجونم عاشقتم*****دومین کاربریمه قبلی ترکید  بیاید باهم مهربون باشیم  آهای تویی که امضاموخوندی ازخدامیخوام یه خبری بهت برسه که از خوشحالی جییییغ بکشی  
عزیزم ببخشید این حرفو میزنم ولی واقعا فازت چیه.... دوستا و آشنا ها جای تو نبودند جای تو هم کنکور ندا ...

شما میفهمی فامیل که نمیفهمه 

من نمیدونستم ۶ تا عمه دارم فک میکردم ۴ تان 

از وقتی کنکور دادم فهمیدم 😐

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
عزیزم ببخشید این حرفو میزنم ولی واقعا فازت چیه.... دوستا و آشنا ها جای تو نبودند جای تو هم کنکور ندا ...

مشکل همینه که جهت رضای خدا از نوه ها و اینا هیچکی درسشُ ادامه نداد فقط من بودم💔هی حرف شنیدم تو هر جمعی که نبودم همه میگفتن این چه چیزی قراره بشه!!!حالا این شد نتیجه ش🤦‍♀️

2706